Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagy bunkóság volt...

Ez tényleg nagy bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Egy falusi bisztróban két érkezésem előtt már távozó vendég kb. negyed adag kebab tálat otthagyott, én meg kérdés nélkül megettem a maradékot. A felszolgáló utána mérges volt rám, amit én kértem volna, már nem adta ki. Visszagondolva tényleg hülye voltam.

2019. máj. 9. 18:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nekem is a részegség jutott az eszembe. :D

Társaságból valaki a maradék piákkal csinálta ezt, nem kapott herpeszt semmit el, csoda.

2019. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy emiatt rossz ember, de gondolkodj legközelebb, mielőtt cselekszel. Mi vitt rá? Mi játszódott le a fejedben? Nem volt pénzed amúgy?
2019. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Még lett is volna pénzem is. Nem volt máshol hely a bisztróban mások bíztattak, hogy oda üljek le, ahol a meghagyott kaja volt. Én meg akkor jó ötletnek tartottam a lejmolást. Néha hirtelen és meggondolatlan vagyok.
2019. máj. 9. 18:53
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát a bisztró tulaj helyében ha mégegyszer meglátnálak, tuti nem engednélek be.
2019. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%
Jól van, szerintem nincsen semmi baj, csinál néha az ember hülyeséget. Tanul belőle és kész.
2019. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Pföhejj...nekem még abba az ételbe sincs gusztusom bele enni, amit a saját anyám evett meg félig, nemhogy vadidegen emberek által meghagyottat. 😄
2019. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ezzel semmi baj.

Az ilyenektől fejlődik az ember tűrőképessége, és az ember immunrendszere.

Szerinted ki élne túl egy atomháborút, vagy ki élne 90 éves koráig? Aki folyamatosan próbára teszi az immunrendszerét, aki mindenféle nehézségeken megy át, aki mindent kipróbál, vagy az aki mindent 50x lefertőtlenít, minden oltást és gyógyszert bevesz és makulátlan tisztaságban él?

Gondolkodj egy kicsit!

2019. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%
Jó azért nem a világ vége, de étteremben nem szokás (ahogy az asztalra feltenni a lábadat sem szokás).
2019. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem is értem,hogy jut valakinek ilyen az eszébe.Nem csak bunkó de gusztustalan is volt.
2019. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez kamu.

Vagy ha nem, hát tényleg "baj van a toronyban".

2019. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!