Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagy bunkóság volt...

Ez tényleg nagy bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Egy falusi bisztróban két érkezésem előtt már távozó vendég kb. negyed adag kebab tálat otthagyott, én meg kérdés nélkül megettem a maradékot. A felszolgáló utána mérges volt rám, amit én kértem volna, már nem adta ki. Visszagondolva tényleg hülye voltam.

2019. máj. 9. 18:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Baj van a toronyban tényleg. Szerencsére bűnöző nem vagyok, de tényleg szerencsétlen életképtelen hülye vagyok.
2019. máj. 9. 19:45
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ezért mért volt mérges a felszolgáló?

Nem mindegy neki, hogy maradékos tányért visz el vagy üreset?

A te ízlésed más lapra tartozik!

2019. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ő akarta megenni. Vagy mert nem fizettem, nem rendeltem.
2019. máj. 10. 07:30
 24/30 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? Leginkább a kamasz korúakra jellemzőek az ilyen hülyeségek. Remélhetőleg kinövöd! De az biztató, hogy ennyire megbántad utólag. Más is csinál hülyeségeket, de nem mindenki látja be utólag.
2019. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Sajnos már egy tizessel több vagyok a kamasznál, de valamilyen módon megrekedtem ott, ha a tegnapi lenne a legnagyobb hibám az életben, akkor boldog lennék.
2019. máj. 10. 07:55
 26/30 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta. Jól esett egeszsegedre es viszlát. Az eletbe ha folyamatosan agyalsz nem jutsz elorébb.

Ne agyalj rajta, inkabb menj el szépen újra oda, rendelj vmit es hagyj jó sok borravalót.

Ez a jo elmeny majd segiteni fog a tovabblepesben.

2019. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Egy jó nagy hasmenéses járványt beszedtem tőle. Nagyon megérte.
2019. máj. 14. 12:04
 28/30 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ő akarta megenni."


:DDD


Elárulom a nagy titkot (ha ez senkinek nem jutott volna még eszébe). A legtöbb felszolgálónak baromira nem hiányzik olyan "vendég", aki mások maradékát eszi.

Én is elhajtottalak volna.

Ha rendelni akarsz, tedd azt. De ha azzal nyitsz hogy mások maradékát eszed akkor miről beszélünk.

2019. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, ez is tök jogos.
2019. máj. 14. 14:21
 30/30 anonim ***** válasza:

Én akárhol vagyok szinte mindig mindent megeszek, amit rendelek.

És mikor látom, hogy szinte a háromnegyedét meghagyják azt én is mindig megjegyzem, hogy vennem se kellene jól laknék néhány ember maradékával.

Sose enném meg egyébként, de ez már részlet kérdés.

A lényeg, hogy nekem is megfordult már a fejemben.

Nem vagy attól rossz ember. Ha az ember tudja hogy el fog botlani egy kőben, kikerüli azt.

De nem tudtad, hogy bajod lesz tőle és le is csesznek.

Szerintem most már inkább kerüld a helyet. Van sok kebabos és több ilyet ne tegyél.

2019. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!