Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek pszichiáterhez, ha...

Menjek pszichiáterhez, ha túlságosan félős vagyok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha annyi pénzt ki mersz dobni az ablakon, hogy elmész pszichiáterhez, akkor nem is vagy félénk.
2019. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

a pszichiáter nem sok lóvé, igazából párszáz Ft pénzkdobás a gyógyszerekre.

sztem a pszichológussal kevered, nem?

2019. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Eszedbe ne jusson! A pszichiáter orvos! Gyógyszert ír. Neked pszichológus kell, jó sok pénzért. Nagyon nem mindegy!
2019. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknek sincs értelme szerintem.
2019. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire vagy félős?

Introveltált vagy? Nem szeretsz emberek között lenne? vagy mi?

2019. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden helyzetben
2019. máj. 10. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan lelki állapot, melyben a szakértő csak rávilágítani tud a kiútra, de végigmenned neked kell rajta.

Mindannyian mások vagyunk, máshogy vagyunk bekalibrálva. Én is félős voltam nagyon sokáigy de rájöttem, hogyha ez így marad, akkor egész életembe egy életképtelen magányos csődtömeg leszek. Szóval nyeltem egy nagyot és elkezdtem kialakítani az életemet.

Egyszerűbben jársz, ha te is megpróbálod magadtól.

2019. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kuzdosport orakra menj hivatalos bejegyzett egyesuletbe. Ott akar minden nap jarhatsz orara. Hamar tuljutsz a felossegen. En is tapasztaltam. Az onbizalmam egyre felfele ivel.
2019. máj. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pszichiáter csak gyógyszereket ír fel, meg behív kontrollra. Még kórházban sem engednek elmenni hozzá. Egyszerűen mert erre nem létezik megfelelő gyógyszer.


Ha tényleg csak szociális fóbiád van, vagy akármilyen kisebb szorongásod, akkor pszichológushoz kell menni!

Kórházban erre is van lehetőség. Érdeklődj utána! De sokkal jobb, ha pl még iskolába jársz, akkor a sulipszichológus, vagy ha egyetemre, akkor mentálhigiénés szolgálat felkeresése.

2019. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!