Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen gyakran sírtok?

Lányok, ti milyen gyakran sírtok?

Figyelt kérdés

Én heti 1-2x biztos, van, hogy azt se tudom, miért, csak túl sok volt a stressz vagy ilyesmi és jól esik :D

23L



2019. máj. 10. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Évente 3-4 alkalommal. Van jobb dolgom is.
2019. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen tudok sírni. Pedig elég sok tragédia történt mostanában, haláleset, stb. Sajnos kb akkor tudok, alkoholt fogyasztok, de akkor egyedül és nehezen megy. Régebben többet sírtam. Szerintem is jó kisírni magad. Szerencsés vagy hogy neked megy ( ok ez hülyén hangzik de érted remélem).
2019. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is nagyon jó érzés, utána teljesen megnyugszok.
2019. máj. 10. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha brutál fáradt vagyok akkor attól is sírva fakadok, pl valami kiesik a kezemből. Egyszer gimiben volt ilyen, hogy előző nap 2 meccsem volt, hulla voltam és nem tudtam a jó választ egy feladatra (csak írásban kellett megoldani) ezért elkezdtem csendben, lehajtott fejjel sírni, majd elaludtam:D
2019. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Cöhh... a férfiak nem sírnak, puhányok vagytok mind, ne is tagadjátok!
2019. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb. évente 1x-2x. Általában elfojtom, ha valami bajom van. Tudom, hogy nem egészséges, de ez van.

21l

2019. máj. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Van hogy hónapokig semmi aztán hirtelen hetente aztán megint semmi. Sok mindentől függ.
2019. máj. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden 2. nap kb
2019. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!