Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok, ti milyen gyakran sírtok?

Lányok, ti milyen gyakran sírtok?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon gyakran sírok (régebben meg szinte soha), sokkal érzékenyebb vagyok mint eddig, tudok sírni filmen, könyvön, zeneszámon (ilyen eddig nem fordult elő), és ha valami miatt ideges, szomorú vagy fáradt vagyok, akkor is könnyebben eltörik a mécses.


Most már szinte hetente, kéthetente sírok valami miatt. (Depressziós nem vagyok, sokszor van jó kedvem is.) Tény hogy nagyon stresszelek mostanában, egyetemre és dolgozni járok egyszerre, mindkettőnél most sorsdöntő időszak következik, stb... de akkor is... normális, hogy ennyit sírok?


2011. nov. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

nem vagy véletlen terhes?

nem rosszindulatból mondom! olyankor gyakran előfordul..

de valószínűleg a stressz így csapódik le nálad.

szerintem normális, nekem is vannak időszakaim mikor sűrűbben sírok mint máskor.

2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp én is sokkal érzékenyebb lettem ahhoz képest amilyen voltam, de inkább sírom ki magam valami hülye filmen, minthogy ne tudjam kiadni a feszültséget és rámenjen az egészségem.

És szerintem ez így van jól.

2011. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon mérges vagyok, többnyire valamelyik szülőmre mert nem bírják azt csinálni amit megbeszéltünk és ez negatív hatással van a terveimre. De ez elég ritka, mondjuk évi egyszer, vagy ritkábban. 20n
2011. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!