Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amíg nincs érettségim addig...

Amíg nincs érettségim addig ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés
28f
2019. máj. 12. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

Én nem jönnék össze olyannal, akinek még érettségije sincs.

Aki akarja, az simán megszerzi. Az egyik volt osztálytársam a tiednél rosszabb tanulási nehézséggel küzdött, de odatette magát és a végén megszerezte. Teszem hozzá, egész jó eredménnyel.

2019. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert amúgy nincs igényed érettségire? Csak csaj miatt kell?


Érettségi azért *kell*, mert nekem az első gondolatom az, hogy tuti lógott, leszarta az egészet. Diploma helyett el lehet menni dolgozni, de középsuli helyett mit csinált?

2019. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De, van igényem rá, nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá, tervbe van hogy le teszem, csak elötte egy szakmát megcsinálok
2019. máj. 12. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért egy kettes érettségihez nem kell sok minden. Ha ilyen disz- dolgaid vannak, akkor időhosszabbítást is kapsz, ha a diszkalkulia tényleg képtelenné tesz a tanulásra, akkor még felmentést is kapsz matekból. Volt egy ilyen osztálytársam, felmentése volt matekból, helyette etikából érettségizett.

Ne haragudj, teljes jóindulattal, de én képtelen vagyok elhinni, hogy teljes erőbedobással képtelen vagy megszerezni egy kettest.

2019. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!