Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes szerintetek elkezdeni...

Érdemes szerintetek elkezdeni videózni?

Figyelt kérdés
21/f vagyok, hobbim a kertészkedés. Megállná a helyét ez YouTube-on? Nem vagyok benne profi, inkább lelkes amatőr, de gondolkodom hátha néhány embert érdekelne.
2019. máj. 12. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, s ez is persze hobbi lenne, nem bevételi forrás. :D
2019. máj. 12. 23:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jol fel tudod epiteni a tematikad, miert ne? Inkabb, mint a 127. beauty videos, vagy az attol is 100x rosszabb tema nelkuli celtalan videozok.
2019. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az a cél, hogy meggazdagodj és ez legyen a főállásod akkor hajrá. Biztos vannak akiket érdekel egy kis baráti követőcsoportot összetudsz szedni, ha pedig olyan a stílusod akár többeket is érdekelhet.
2019. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem. :) S jól gondolod, inkább tényleg egy kis közösség összehozása a célom, új emberek, barátok. Szerintem ez is elég gazdagság, sőt mi több felbecsülhetetlen végtelen pénznél is nagyobb érték, legalábbis számomra. :)
2019. máj. 13. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes?

Csak legyél tisztában a viszonyokkal! Ameddig ez egy hobbi, addig szerintem egy tök jó dolog, főleg, hogy ilyen témában elég kevés az anyag.

De soha ne legyen ez kényszer, és elcsépelt dolog, de ne ebből akarj megélni. Legalábbis egyelőre semmiképp. Amikor valaki a pénzt hajszolja, akkor érezhetően zuhanni kezd a tartalmának a minősége.

Ami pedig azt illeti: sokan vagyunk, akik nem "profizmus", hanem a megszerezhető tudás és információ minősége alapján ítéljük meg, hogy egy videó milyen. Tudnék jópár példát és ellenpéldát mondani.

2019. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez érdekes téma, de készülj fel rá, hogy iszonyatos sok energiát el fog vinni. Egy tíz-tizenkét perces vlogban gyakran egész napnyi vagy még több munka van. Nem annyira felvenni nehéz, bár az sem egyszerű, hanem igényesen megvágni, hogy ne úgy nézzen ki, mint az okádék.
2019. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn örülnék neki,mikor kaktuszt ültettem akkor alig volt normális videó.
2019. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet. Én is mostanában néztem kertészkedős videókat és elég kevés van belőle.
2019. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!