Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van értelme most elkezdeni...

Van értelme most elkezdeni Youtube-on videózni?

Figyelt kérdés
Már elkéstem vele, és fölösleges mert már nagyon sok videós van, vagy jó tartalommal és idővel (pár év) érhetek el sikereket? Lenne kedvem a videózáshoz de nem tudom elkezdjem-e vagy nem. Tudom hogy nagyon lassan fognak az elején gyűlni a feliratkozók és lehet hogy évekig eltarthat míg lesz 1000. És tudom hogy minőségi tartalom kell. Tisztában vagyok a dolgokkal, csak nem tudom hogy most még érdemes-e elkezdeni, vagy már késő. Mit gondoltok?

2018. máj. 9. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit fel tudsz mutatni amiért téged érdemes nézni a több ezer ugyanolyan csatorna között, akkor van értelme és esetleg befuthat idővel. Ha nem próbálod ki, csak halogatod akkor egyrészt sosem fog kiderülni hogy mi lett volna, másrészt ahogy elkezded úgy meg fogod tapasztalni a nézői reakciókat (amiből levonhatsz tanulságokat).
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad van! Csak attól félek hogy sok időt ölnék bele, és aztán kudarc lenne a vége. De igazad van, meg kell próbálni.
2018. máj. 9. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Vagy van mondanivalód, amit videóban akarsz megosztani, vagy nincs. Ha van akkor csinálod, ha nincs, akkor nem csinálod. Ilyen egyszerű.
2018. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 moozygoo ***** válasza:

Szóval nem akarsz dolgozni de a pénz kell mi ? :D

Van akinek bejön van akinek nem, sosem tudni.

2018. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nem pénz kell! De egyébként köszi a válaszokat. Már elekeztem videókat készíteni, és remélem hogy majd lesz néző :). Köszi a válaszokat!
2018. máj. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!