Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nevet szeretnék változtatni,...

Nevet szeretnék változtatni, nektek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az eredeti keresztnevem nagyon csúnya, nem kedvelem, szeretném megváltoztatni Alinára vagy Alizára, esetleg Alízra.. Meg szeretném kérdezni, nektek tetszenek ezek a nevek? Csupán érdeklődés szintjén, szerintem ilyenkor szilárd elhatározás mellett is felvetődik az emberben, mások mit gondolnak a felvenni kívánt névről.



2019. máj. 13. 20:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
70%
Az en kislanyom Aletta !:) Nekem baromira tetszik. Ha az ikertesoja is kislany Alina lenne volna,de kisfiam lett.❤️ Ha a 3.manonkkal nem vetelek el,akkor az Aliz lett volna az egyik befutonk ha kislany:) igy nekem a felsoroltjaidbol ezek tetszenek a legjobban.
2019. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok javaslatot, nagyon rendesek vagytok!


Egyébként a Léda névhez mit szóltok? Vagy az Alíziához?

2019. máj. 13. 22:07
 23/37 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon tetszik az Alina név, pedig sokáig vonakodtam a “modern” nevektől.

Az Aliza kicsit félreértelezhető, mert az emberek vagy Alízt vagy Lizát fognak érteni helyette.

Az Alíz szerintem teljesen hétköznapi, vállalható.


Ami még szép, és “A” betűs:

Adél, Abigél, Amélia, Amanda, Amira, Adina, Alexa, Alexandra, Alma, Amarilla, Amália, Amina, Anasztázia, Anita, Angelika, Antónia, Apollónia, Arianna, Aurélia, Auróra

2019. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy Arankának hívnak,kedves kérdező? Mert akkor megértelek. Amugy én is utálom a nevemet,de hát ez van. Alíz szép név, Amira, Adél,Alizia,Annabella stb.mind szép nevek.
2019. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Jajj, neeem, nem Aranka, bár annak is van pozitívuma, az Open Stage örökérvényű slágere...Hiszen az Arankákat szeretik! :))


Köszönöm a ti válaszotokat is, az Alizián nagyon gondolkozom!

2019. máj. 13. 23:11
 26/37 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az Alina és az Aliz is tetszik... az Aliza nekem olyan hatású, hogy "tegyük nyakatekertebbé az Aliz nevet", olyan ál-elegáns.


A betűsből nekem az Aletta tetszik (mondjuk valszeg azért, mert ismerek ilyen névvel egy nagyon szimpatikus embert... mondjuk az Alina is azért tetszik :) ).

2019. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
70%
az Alízia még műmájerebb, mint az Aliza...
2019. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%
Ha már Aliz, meg Alizia, akkor nekem inkább a Liza tetszik.
2019. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%
Arabella
2019. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
73%
Jó az ízlésed nevek terén, ízléses, szép neveket választasz. Énnekem például az Alina a második a személyes listámon, ha majd lesz lányom. Szal ha esetleg lesz második lányom, ezt neki szánnám:)
2019. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!