Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy rengete...

Titeket nem zavar hogy rengetegen szinte a fél világ olvashatja a kérdésed vagy a kommented?

Figyelt kérdés
Vagy Nem zavar az hogy a kérdéseid fent maradnak az oldalon nyilvánosan és bárki nézheti?
2019. máj. 15. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Engem sem. Nyilván, mielőtt kiírok egy kérdést, vagy választ, meggondolom, hogy mit mondjak, ha pedig olyan a kérdés, akkor inkább nem is írok. Úgysem tudják ki vagyok, akkor zavarna, ha a nevem is ott lenne mellette.
2019. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zavarna, hogy sokan olvassák a véleményem, nem regisztráltáltam volna az oldalra. Nem hiszem, hogy bármely kérdésem vagy válaszom alapján bárki is felismerne, így nincs miért zavarjon.
2019. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szinte a fél világ? :"DDD


Hasonlítsd már össze a magyarul beszélő emberek számát a világ népességével :P

2019. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, nem feltétlen lehet összehozni, hogy konkrétan kiről-miről-kinek-minek szól...
2019. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Persze meggondolásra késztet, mikor a választ fogalmazom, de egyébként sem vagyok fröcsögő, másokat leugató ember.

2019. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nethuszárkodom, hanem vállalom azt, amit írok. Szóval nem, nem zavar. Akár élőben is vállalnám, személyesen.
2019. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem. Amit a saját nevemmel írok ki,azt felvállalom mert nem mindenféle baromságot írogatok.

Ha még álnéven kommentelsz akkor meg nem tudja senki, hogy ki vagy!

...maximum azok tudnak az IP címedről lenyomozni, akik nagyon értenek hozzá, de ezeket az embereket egy átlagfelhasználók nem érdeklik.

2019. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!