Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi szamit unalmas es...

Nektek mi szamit unalmas es mi erdekes temanak?

Figyelt kérdés
Milyen emberekre mondjatok, hogy unalmas? Es ha ti nem jartok el otthonrol akkor mirol beszelgettek? Es ha nincs hobbytok? Koszi elore is a valaszokat, kort is irjatok mert azert nem mindegy, hogy egy 20 vagy egy 10en eves mit tart unalmasnak/erdekesnek
2019. máj. 17. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Unalmas: politika, celebek, szomszéd mit mondott/csinált (leszarom), tévéműsor, aktuális marhaságok, kütyük


Érdekes: csillagászat, autók/motorok


44/F

2019. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Unalmas: celebvilág, tévéműsorok, foci, politika, munkahelyi marakodások története.

Érdekes: bűnügyek, urbex, testbeszéd-elemzés, horrorfilmek, tenisz, irodalom.

2019. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34/N, ez lemaradt.
2019. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Unalmas: sport, politika, edzés, diéták, gyerektéma, vadidegen emberek magánélete, gyereke, családi ügyei.
2019. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a sport, foci, politika nekem meg eppen, hogy az erdekes temak koze tartozik. a kutyuk nekem is unalmasak, de regen imadtam oket. johetnek meg valaszok, 10en evesek meg alig irtak:)
2019. máj. 17. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire mindenki másképp ítéli meg. Unalmas lehet egy idő után valami attól is, hogy én nem tudok hozzászólni, mert nem vagyok benne jártas. Ehhez képest érdekes, akivel van közös témánk, tudunk miről beszélni.


Vagy unalmas lehet valaki általánosságban, aki egyszerűen csak síkagyú, nem érdekli semmi, folyton csak ugyanarról tud fecsegni, nem tud különböző témákhoz hozzászólni. Nem attól lesz unalmas, hogy bizonyos téma érdekli, hanem attól, hogy annál van leragadva és másra nem nyitott.

Érdekes általánosságban az, aki elég sokoldalú, így sok mindenhez, sokféle helyzetben hozzátud szólni.


Unalmas lehet valaki nem csak a téma választás miatt, hanem attól is, ahogy kifejezi magát, sekélyes véleményt alkot mindenről, nincs rálátása az adott témakörre, vagy nem humoros, túl komolyan fejezi ki magát, nincs saját véleménye, vagy mindent olyan stílusban ad elő, mint valami hírbemondó, akinek mintha diktálnák valahonnan, hogy mit mondjon, nincsenek érzelmek az arcán, sosem szokott lelkes lenne, mindenről közömbös pofával beszél.


25/n

2019. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Untatnak a hétköznapi témák: bulvár, "sztárok", "milyen szar az idő", aktuál pártpolitika ("ezt mondta, azt mondta"), banális dolgok (amin semmi beszélnivaló nincs, annyira triviális).


Érdekel a pszichológia, metafizika, filozófia, szociológiai, üzleti témák (főleg marketing és reklám), az állatok (különlegesek és közönségesek egyaránt), bizonyos focicsapatok, érdekes hétköznapi esetek (akárkivel történtek is meg).


35/F

2019. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egy téma unalmas önmagában, hanem egy ember, aki beszél róla. Mindenről lehet izgalmasan és unalmasan is kommunikálni.


Engem nem érdekel a történelem, de voltak, akik olyan érdekfeszítően meséltek egyes eseményeiről, ami teljesen lenyűgözött. A matematika is unalmas a legtöbb ember szerint, de ha valaki lelkesen foglalkozik vele, és képes laikusok számára is érthetően és szerethetően magyarázni, akkor végtelenül izgalmassá válik.


Ugyanígy vannak emberek, akiknek a szájából minden szó ásíttozást és padlóra eső vérnyomást eredményez, legyen az egy horror sztori vagy egy világot felforgató bejelentés.


Egy érdekes ember figyel a másikra (vagy a többiekre), érzi, mi tartja ébren az érdeklődést, nem csak tolja a mondandóját, mint egy magnó.


Valakivel a legkisebb semmiségről is egymás szavába vágva tudunk beszélgetni, röhögni, vitázni, mert a beszélgetésnek húzása van, asszociációkat ébreszt, és azok lökik tovább a témákat, olyan messzire, hogy el is felejtjük, honnan indultunk. Lehet az egy kis utcai jelenet két idegen ember között, vagy egy vad ötlet, egy közös emlék, egy film, egy étel, bármi.

2019. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző voltam, 41F.
2019. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!