Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy ember nem...

Van olyan hogy egy ember nem a párkapcsolatokra született?

Figyelt kérdés
Én introvertált vagyok és nagyon nehezen megy a kommunikáció az emberekkel, így esélyét se látom párkapcsolatra
2019. máj. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
en is ugyan igy vagyok. de azert probalkozom, hatha talalok egy hozzam hasonlo lanyt.
2019. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne vagy öntelt, esetleg rosszindulatú, akkor semmi akadályát nem látom annak, hogy párkapcsolatod legyen.
2019. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Tanárom (40es) 3 éve van együtt a párjával, de csak hetente találkoznak, mert ha gyakran kerülnének össze megunna.
2019. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így érzem. Ugyan voltak már kapcsolataim, de egyikben sem működtem jól, ezért régóta nincs senkim. Csak az a rossz, hogy sokszor vágyom rá, hogy valakivel összetartozzak úgy igazán.
2019. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Válaszoknélkül ***** válasza:
Itt is ugyanez a helyzet. Valahogy mindig reménykedem, hátha mégis találok valakit, de már ez is kezd kihalni belőlem.
2019. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az introvertáltság nem jelenti azt, hogy senkivel, semmiféle kapcsolatot nem tudsz kialakítani. Szerintem csak több időre van szükséged, mint az átlagnak vagy éppen csak nem találtad még meg a magad kis társaságát. Meg tudlak érteni egyébként, szintén zárkózottként nekem is nehéz, de néha meg tudtam nyílni, mikor olyan volt a másik fél. 18/L
2019. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tudok kommunikálni nagyon könnyen, de valahogy sose volt szükségem párkapcsolatra. Mentem bele lazába, az se volt jó, szenvedtem, pedig nem szerelem volt, ragaszkodás csak, meg végül is manipulált, és azt hittem, úgyse kellek másnak.


NEm is volt még komoly kapcsolatom most sem.

Nyomasztó a gondolat is, a tapadást én se szeretem, nem tudnék sülve-főve együtt lenni. Legalább is nem tudom elképzelni, aztán lehet, hogy csak a másik felem kell, és nem lesz gond. Ha van ilyen.

2019. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!