Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Nézem a Facebookon, mindenkinek szerelme van, ez ott volt nyaralni, valahol már gyereket várnak én meg sehol nem tartok az életben, itthon lakom a szüleimmel, barátaim nincsenek, párkapcsolatom sem volt soha, van egy érettségim, jelenleg munkanélküli vagyok

2019. máj. 17. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod, hogy az nem biztosan úgy van, ahogy fb-on látod. Láttam én már sok szép családot fb-on, de igazából szarul élnek.
2019. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát de tudom de szerintem akkor is jobb nekik
2019. máj. 17. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
És erre mi a megoldás? :)
2019. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne nézd a fb-ot. Éld az életed és majd alakul.
2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik állandóan posztolgat facebookra, instara, annak tuti unalmas az elete...
2019. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném az egyik ismerősöm a tengerparton volt
2019. máj. 17. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd annyit a Facebookot. Írtad, hogy nekik biztosan jobb, de neked pedig biztosan jobb, mint nekem, de nem érdekel. Nem másokhoz mérten kell magad értékelned, hanem mindent megtenni annak érdekében hogy a helyzet változzon. Kezdj el aktívan munkát keresni, eljárni kiállításokra, programokra ahol tudsz ismerkedni. Ha zavar, hogy csak egy érettségid van, akkor keress pl.egy OKJ tanfolyamot, X idős korig az első OKJ ingyenes úgy tudom. Valahol el kell kezdeni, de ha csak siránkozol és irigyelsz másokat, az nem jó irány.
2019. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt posztol, amit akar. Posztolj te is.
2019. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igyál.
2019. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne igyál!

Próbálj meg változtatni a dolgok menetén,ha most nem felel meg neked ugy ahogy csordogál.

Ne más életével foglalkozz!De ha mégis nagyon érdekel az illetö,akkor tanulj meg más boldogságának is örülni!

Ez neked csak az elönyödre válhat,mivel nem leszel miatta elkeseredett.

Ne szomorkodj,hanem inkább cselekedj!

2019. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!