Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehessen meg a...

Szerintetek lehessen meg a homoszexuális embereknek a joga a gyermek adobtáláshoz, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

És miért?


(Erről jutott eszembe [link]


2019. máj. 20. 19:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha anya iszik és apa veri a gyereket, mert legalább férfit és nőt nevelnek belőlük. Hogyan, ha 0-24 a kocsmában vannak, nem tudom, de legalább nem melegek 👍

Nézzük a gyerek érdekeit, és pont ezért ne engedjük a homoszexuális párok általi örökbe fogadást, mert a gyereknek nyilvánvalóan jobb az árvaházban. 👍

2019. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
11-es rossz emberek nem csak a heterók között vannak, ez nem érv, érv viszont az, hogy egy gyereknek (igazi) férfira és nőre (mindkettőre) van szüksége az egészséges fejlődlése érdekében, egy normális meleg szerintem ezt feltudja fogni és nem akar gyereket adoptálni.
2019. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"érv viszont az, hogy egy gyereknek (igazi) férfira és nőre (mindkettőre) van szüksége az egészséges fejlődlése érdekében"


És ezt ki mondja?

2019. máj. 20. 20:57
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

A részeges szülőket arra az érvre írtam hogy "igen hetero pároknál is vannak alkoholista apák, r-banc anyák stb., de nemileg mégis közelebb állnak az anya és az apa képhez" Nem tagadom, vannak a melegek között is olyanok, akikhez nem engednék gyereket, de milyen érv az, hogy "ah igen, szar szülők, DE LEGALÁBB FÉRFI ÉS NŐ"


A "gyereknek szüksége van hagyományos családmodellre, anya-apa" pedig szerintem hülyeség. A gyereknek szerető családra, nevelésre és támogatásra van szüksége. Mind olyan dolog, amit egy árvaházban nem kaphat meg.

"De anya-apa családmodell!!!!" Az ország tele van egyedülálló anyákkal és apákkal, akik teljesen normális gyerekeket nevelnek fel, de valamiért senki nem sikoltozik hogy kell az anya-apa. De amit a gyereket egy meleg pár akarja örökbefogadni már kitör a pánik és jobb a gyereknek az árvaházban (mert OTT ugye egészségesen fog fejlődni, nem?)

2019. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

"És ezt ki mondja?"


Én, bár nem vagyok meleg, de nekem is van egy pár genetikai problémám (pl. OCD) és feltudom fogni, hogy k**rvára nem vagyok alkalmas gyereknevelésre, felfogom, hogy nem vagyok egészséges, ahogy ti se, csak ti nem bírjátok felfogni, ez a szánalmas és még gyereket is akartok, aztán csodálkoztok hogy ellenérzést váltotok ki a többi emberből... Olyan az egész, mint amikor egyes pedofilok magyarázok, hogy hát a gyerek is akarta, ja persze, egy gyereket könnyű befolyásolni.

2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
*magyarázzák
2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

Nincs összefüggés.

..mert személyiség számít.

Elég szomorú, hogy több az olyan, mint te, akinek ez nem tökéletesen és triviálisan egyértelmű 2 éves korától.

2019. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, a "Kell anya-apán" kivűl miért nem alkalmasak a gyereknevelésre? Mi lehet olyan hú-de rossz a melegek gyereknevelésben hogy a gyereknek jobb az árvaházban?


És ez miben hasonlít a pedofilokhoz? A pedofilok maradandó mentális traumát okoznak a gyereknek, bántják, zaklatják őket...Pontosan miben hasonlít ez egy szeretetteljes meleg pár gyerekneveléséhez?

És ne dobálózzunk már ezzel a betegség kártyával. Pontosan milyen tünete van a homoszexualitás """"betegségnek"""" ami megakadályozná őket a jó gyereknevelésben?

2019. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
82%-os tudod mit? hagyjuk... Nektek olyan magyarázni, mint egy pszichopatának, ő se fogja fel hogy miért baj, miért nem egészséges, hogy nincsenek érzelmei, erkölcstudata. Nehéz szembe nézni ezzel értem én, meg nem is tehettek róla, csak ne keverjetek bele mást, főleg nem gyerekeket, de erről nem is dönthettek szerencsére jelenlegi állás szerint.
2019. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehessen.

Ahogy többen is írták már, a klasszikusnak mondott (anya-apa) családmodell a gyakorlatban ritkán fordul elő. A szülők válnak, lelépnek, meghalnak, dolgoznak, vagy csak állandóan lepasszolják valahova a gyereket.

Engem pl. felneveltek a pedagógusok, a nagyszülők, nagynénik, szomszédok, táborvezetők, napközis tanárok, de egyszer egy taxis is vigyázott rám, pedig volt anyám és apám, akik házasok voltak, együtt éltek, én meg állítólag velük laktam.

És valóban, ilyen alapon az egyedülálló szülők gyerekeit is be lehetne gyűjteni egy otthonba.

Az milyen hatással lehet egy gyerekre, hogy havonta vagy évente új apuka érkezik a házhoz? Az jobb mintha stabilitásban, biztonsagban élhetne két felnőtt emberrel?

Az milyen amikor a két otthonod között ingázol, két ágyad, két szekrényed és egy nagy bőröndöd van, ja meg 2 anyukád és két apukád?

Milyen férfi és női kép alakul ki abban a gyerekben aki mást sem hallgat az anyjától és az apjától hogy minden nő rbanc, minden férfi féreg?

Mi bajotok van nektek akik szerint két férfi vagy két nő alkalmatlan lenne a gyereknevelésre? Nem értem.

2019. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!