Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehessen meg a...

Szerintetek lehessen meg a homoszexuális embereknek a joga a gyermek adobtáláshoz, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

És miért?


(Erről jutott eszembe [link]


2019. máj. 20. 19:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Kedves #15., 49%-os.

Én egyáltalán nem vagyok meleg, tökéletesen heteriszexuális vagyok, nem tudom hogy miből gondoltad az ellenkezőjét.


Nekem is vannak problémáim, szociális fóbiás vagyok. Úgyhiszem, hogy sem ez, sem az OCD nem hasonlítható a homoszexualitáshoz, de nem úgy nem, ahogyan az Te gondolod...


Viszont az érveidet továbbra is várom, mert eddig nem sikerült objektív érveket felsorakoztatnod.

2019. máj. 20. 21:52
 22/30 A kérdező kommentje:

Te azt mondod, hogy a gyereknek szüksége van egy férfi apára és egy nő anyára... Pisti meg azt mondja, hogy nem.

Előrébb vagyunk?


Nem gondolod, hogy az érvelésed valamivel alá is kéne támasztani?

Várom a forrást, ezzel kapcsolatban.

2019. máj. 20. 21:56
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező az miért nem elég érv, hogy betegek? Menjünk a végletekig, milyen apát szeretnél egy Bud Spencer féle figurát, vagy egy Friderikusz félét, melyik fog hamarabb férfivá nevelni? A gyerek 90% hogy heteró lesz, magyarán neki mire lesz szüksége? Arra, hogy minél férfiasabb legyen, ezáltal a lehető legjobb nőket kapja meg és a lehető legteljesebb, boldogabb életet tudja leélni, jórészt a genetika dönt, de fontos a családi minta is, emellett persze szüksége van egy női karakterre is, egy anyára, de semmiképpen nem 2 melegre, ők mit adnák át, hogy kell melegként viselkedni, vagy mit, mire megy azzal?
2019. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Lol

Mert szerinted a mostani meleg emberek nem full hetero mintát látták otthon gyermekkorukban?

A ti, felnőtt generációtok tudja igazolni azt hogy attól hogy LMBTQ ember lesz egy sima családból megtörtenhet, és a fordítottja is.

2019. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
24-es igen genetika dönt, egy melegnek lehet jobb is lenne két meleg szülővel, de a legtöbb gyerek nem az.
2019. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

De most akkor ez egy tudományos tény, hogy betegek?


Meg én úgy tudom, hogy egy Bud Spencer féle ember, sőt egy Arnold féle is lehet homoszexuális...

Illetve vannak olyan hírességek akikre egy csomóan rámondanák, hogy melegek, közben meg nem azok és gyerekeik is vannak.

Pl. Benedict Cumberbatch, vagy Nate Ruess...

2019. máj. 20. 22:27
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#23 Ezt komolyan gondolod? Mégis hogyan képzelsz te el egy meleg ferfit? Barbiházban laknak és egész nap egymás haját fésülik? Milyen mintáról beszélsz? Szerinted egy meleg férfi nem lehet ferfias? És konkrétan miben nyilvánul meg ez a gyakorlatban szerinted? Amelyik a palacsintát süti az a női minta, aki meg a meccset nézi a férfi?

Az a baj, hogy olyanról formáltok véleményt amiről azt se tudjátok mit jelent.

2019. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egy betegség.


Nagyon szigorú szabályok kötik az örökbefogadást, pont azért hogy a gyerekek jó helyre kerüljenek."


Nem a szexualitás határozza meg,hogy valaki jó szülőnek vagy sem.

Látszólag normális,heteró párok is lehetnek baromira károsak.Nagyon sok mérgező szülő van,akik látszólag kívülről normálisak.

Attól,mert szépek feltudnak öltözni,meg mézes-mázasan tudnak beszélni és jó anyagi körülmények között élnek,még lehet velük elég sok defekt.

2019. máj. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező,én is szociális fóbiás vagyok.

És heteró családban nőttem fel.

Sajnos két olyan ember nevelt fel,akik egyáltalán nem illenek egymáshoz.

Gyanítom ennek oka az,hogy szociális fóbiás lettem.

Az állandó veszekedések.

Na meg kiemelném azt is,hogy nagyon nem mindegy,hogy a szüleiden kívül milyen felnőttek vesznek körül,mert ugye abból vonsz le következtetéseket.

És sajnos ha sokan vannak a családodban idióták,akkor bizony hajlamos vagy azt hinni,hogy ez a normális.


Így felnőttként nagyon sok sérült,heteró ember volt a környezetemben gyerekkoromban,akik sem a társas viselkedést nem tanulták meg,sem azt,hogy hogyan működik egy párkapcsolat.

A legtöbben egositák,önzőek és a gyerekek előtt folytatták a vitáikat.


a szexuális minta baromi kis szelete annak,hogy egy gyerek mitől lesz felnőttként mentálisan egészséges.


Mit látsz ma?Anyagi támogatásért szülik az emberek a gyerekeket,mert akkor lesz lakás.

Az ilyeneknek nem lesz jó vége az biztos,mert haszonszerzésből jöttek a világra ezek a gyerekek.

2019. máj. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"egy melegnek lehet jobb is lenne két meleg szülővel, de a legtöbb gyerek nem az."


Amiben biztos vagyok,hogy egy heteró gyereknek nem rosszabb meleg szülőkkel felnőni,mint egy meleg gyereknek heteró szülőkkel felnőni.


Ha egy meleg pár nevel fel egy gyereket,akkor ott sosem fog sor kerülni arra,hogy a szülők már megálmodott,eltervezett szexuális szerepekbe képzelik el a gyerekeiket.Mivel a melegek tudják,hogy ez nem egyértelmű.


Még a heteró szülők által nevelt meleg gyerekek esetében ez nem mondható el.


A gyereknek elfogadásra van szüksége,és a meleg szülők sokkal elfogadóbbak arányában,mint a heterók.

Magasabb empátiával rendelkeznek,mivel a saját bőrükön tapasztalják meg,hogy milyen kirekesztettnek lenni.

2019. máj. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!