Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy embert kimosnak az...

Ha egy embert kimosnak az meghal vagy túlélheti?

Figyelt kérdés
Mr Bean-be volt egy olyan rész hogy Bean nadràgja elkeveredett a mosodàban. Bean bemàszott az egyik mosógépbe mert kereste a nadràgjàt egy nö meg ràcsukta és kimosta. Azt semmi baja nem lett:D Akkor mosógépek voltak hogy befér egy ember is. Valósàgban meghalt volna vagy túl lehetne élni??

2019. máj. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megfulladnál
2019. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem élte volna túl, bár mérget nem vennék rá. De ha olyan erős a motorja a mosógépnek hogy egy embert is könnyedén tud forgatni, ha jól tudom azért elég sokáig és gyorsan forog a centrifuga fázis, szerintem az lehet megtudna ölni egy embert, plusz hogy folyamatosan vizes tisztítószeres ruhák csapkodnak az arcába a légzést is tovább nehezíti.. Nem tudom biztosra mondani hogy belehalna e egy ember, de az biztos hogy szenvedne rendesen.
2019. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Macskákat szoktak véletenül kimosni, kiszárítógépezni(rámászik a ruhákra a gazda meg nem is gyanakszik rá). Elpusztulnak, ha nem a fulladástól az öblítés során, és nem is a traumától akkor ahogy a centrifuga ide oda dobálja őket biztos végez velük.


Szerintem emberrel is hasonló lehetne a helyzet ha nem lenne súlykorlát (egyrészt) pont emiatt (kisállatok) a gépeken. Ha nehezebb a megadottnál el sem indul

2019. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!