Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy társkeresőn tényleg meg...

Egy társkeresőn tényleg meg kell fogalmazni egy szöveget a lány felé?

Figyelt kérdés
Nem az hogy beszélgetni hogy szia hogy vagy? Hanem meg kell fogalmazni egy lényegre törő szöveget a lánynak? Elkell tudni adni magam? Sok férfi így csinálja? A sok ilyen kapott üzenetből meg a lány kiválasztja a leg szimpatikusabbat, és azzal áll szóba?
2019. máj. 23. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen de arra is ritkán kapsz választ.
2019. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Régen társkeresőztem....már nem vagyok fent soha ..eladni magad? Minek ? Kinek?

Nem kell. Sajnos sok társkeresőn már a lányok vagy azért vannak fent mert a jelenlegi barátjuk elhanyagolja őket, vagy unatkoznak, vagy egyéjszakás kalandot keresnek. De inkább a második.


Személy szerint sosem válaszoltam olyan üzenetekre régen hogy szia mizu ... De ha valaki a kepemre reagált vagy hogy vaggyal írt rám és szimpatikus volt akkor valaszoltam neki.

Sok lány megunja ...meg nekem rosszul esett hogy nem vettek sosem komolyan. Ha már megváltoztattam a képen újra ramirt adott emberke akivel beszélgettem hogy mégismerne..személytelen az egész . Persze akad egy két olyan is akivel tényleg megéri és lehet belőle tali, de kevés.


Ismerkedj inkább a való világban ne a neten. :/

2019. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg, hiszen ott a szöveg a lényeg!


Egy normális nőt csak normálisan lehet megismerni, bemutatkozó szöveggel és őszinte érdeklődéssel.


Persze a műkarmos, szolis pcsák nyilván nem fogják értékelni az intelligenciát, meg a humort....


Ki-mit keres, azt talál!


Aki a felszínre megy, az ne csodálkozzon, ha felszínest kap.


Én sok jó embert ismertem meg a neten - egyik sem volt egy szépség, de belül annál értékesebbek.


És a férjemet is a neten ismertem meg, szóval működik a dolog, csak nem szabad feladni 100 kudarc után sem, mert a 101. lesz az igazi! :)

2019. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy könnyebb úgy kiindulni egy beszélgetésből, ha annak van alapja.


Persze ez a "szöveg megfogalmazás" is sokféleképpen elsülhet.


Egyrészt, van az a rondaság, aminél nem oszt nem szoroz mit írsz, úgysem lesz válasz.


Másrészt a tartalom sem mindegy. Nekem általában az jött be, ha a lány képeit néztem, és azzal kapcsolatban tudtam beszélgetést indítani. Például ismertem a helyet ahol fotózva olt, vagy volt állata, hobbija ami passzolt és volt téma.


De próbáltam kamu női profillal is, hogy mit írnak más férfiak. Nagyon sokan jöttek a "Te vagy álmaim nője, soha jobbat nem láttam, bárcsak a feleségem lennél" szövegekkel. Na az ilyenek mondjuk marha bénán hangzottak.


Bár számomra még férfiként is bénán hangzik, mikor valaki fene frappánsan akar ismerkedni, vagy mindenképp színpadias belépővel indít.

2019. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a profilkép számít. Ha a kis képen nem azt látják, amit akarnak, már rá sem mennek az ember adatlapjára, amin a bemutatkozószöveg van. Az üzenetekkel ugyanez a helyzet. Ha nem jössz be, akkor kapsz egy "Láttam"-ot, ha meg igen, akkor már egy sziára is visszaírnak.
2019. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Én pl úgy jöttem össze az asszonnyal, hogy a magassága miatt cukkoltam.
2019. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy "szia hogy vagy"-ból mégis hogy akarsz kiindulni? Milyen választ vársz erre a kérdésre?


Itt nem eladásról van szó, hanem a KOMMUNIKÁCIÓRÓL, ami révén a másikat - bizonyos szintig - meg lehet ismerni. Ez az alapja a dolognak, meg persze a külsőségek.


"A sok ilyen kapott üzenetből meg a lány kiválasztja a leg szimpatikusabbat, és azzal áll szóba?"


Pontosan így van, amellett természetesen, hogy a megjelenésed is számít.

2019. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Szia mizu


Semmi, veled


Semmi, mit csinálsz


Semmit, te?


...


Komolyan működik szerinted?



Meg kell ragadni valamit ami mindkettőtöket érdekel, és arról írni. Nem kérdezni! Írni róla,

Pl gagyi példa: mindkettőtöknek van kutyája, neki a legtöbb képen rajta van

Akkor azt írod, hogy szia xy vagyok, nekem is van egy német juhászom, mi mindig a zy helyen sétáltatjuk


Megvan a közös dolog, tud rá írni választ és megalapozott egy találkát is akár(közös séta kutyával)

2019. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, igen!


Az a baj, hogy a mai fiatalok nem tudnak se ismerkedni, se kommunikálni, se udvarolni normálisan.


Csá! Tetszel! Dgunk?


Szerinted a hlye pcsákon kívül ki az a normális nő, aki erre egyáltalán válaszol?!


Ja, és a másik meg az, hogy lehetsz te akármilyen kigyúrt adonisz, egy félpucér kép direkt ijesztő (ha a szerszámodról küldesz fotót, az meg egyenesen undorító bunkóság, mégis sok pasi azt hiszi, hogy hú de cool) és jómagam is sokkal szimpatikusabbnak találok egy ruhában készült, mosolygós fotót még akkor is, ha nem tökéletes testű az illető. Vagy inkább csak arcképét, mert a szem a lélek tükre és nem érdekes, hogy milyen lamborghinire támaszkodik a háttérben vagy hogy hányszor bandzsi-dzsampingolt már a Niagara vízesésről, meg mászta meg a Mount Everestet, mert aki valóban komolyan meg akarja ismerni a másikat, az nem a vagyonát, szolis, kigyúrt bőrét vizslatja, hanem a gondolatai, lelke és személyisége érdeklik.


Persze, kell az, hogy külsőleg is szimpi legyen az illető, hogy "bejöjjön" valamilyen szinten, de ha nem lehet vele órákon keresztül beszélgetni, ha nem képes a nőt megnevettetni és csak ülnek egymással szemben a randin, mint két kuka, akkor azt semmilyen szépség nem tudja kompenzálni és egy életre meg pláne kevés, ja dgásra talán elég, de az meg csak átmeneti örömszerzés, tartós boldogságot csak egy normális párkapcsolat és család okoz.


Szóval írj egy őszinte bemutatkozó szöveget magadról, a hobbijaidról, érdeklődésedről, a társkeris céljaidról, elképzeléseidről és tegyél fel te is kérdéseket a kiszemelt lánynak, akkor tuti fogsz rá választ is kapni még akkor is, ha csak egy fokkal vagy szebb az ördögtől. :)

2019. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!