Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok élni, mert olyan...

Nem tudok élni, mert olyan kis csendes befelé fordulós lúzer vagyok. Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 15:16
 1/7 Maltodextrin ***** válasza:
62%
Igyál meg fél liter pálinkát.
2019. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Faxom bele a gyk népébe
2019. máj. 25. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre most mi újat lehet mondani. Jöjjenek a szokásos sablonok mint az előző 10ezer ilyen kérdés esetében? Nyilván nem a gyakorikérdések.hu kommentelők fogják gyökeresen megváltoztatni életedet.
2019. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
24/F vagy?
2019. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22
2019. máj. 25. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nyitni emberek felé. Ha könnyebb, akkor először interneten. Nekem is csak onnan van 1-2 ismerősöm, de a távolság miatt személyes találkozóra nincs lehetőségünk. 18/L
2019. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Hasonló emberekkel összefogva.Vagy egyedül.Nem tragédia egyedül lenni ám.Igaz én 5 éves lányommal élek rengeteget túrázunk,úszunk.Olvasok,jó pc játékokkal játszom(erre mostanában kevés idő jut).Nem hiányzik senki a baromságaival.Viszont utálok éjjel dolgozni sőt az lenne a jó ha több időm lenne magamra,vagy a gyerekeimre.22 éves koromban a xar párkapcsolatomban döglődtem.Ma már úgy gondolom csinálhattam volna helyette értelmesebb dolgokat.Tanulás,utazás új munka.
2019. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!