Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van felnőttként aki...

Más is van felnőttként aki úgy érzi nem találja a helyét, el van veszve?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
25 vagyok, de 3.án végre munkába állhatok! Igaz addig elfoglaltam magam hellyel-közzel, többé-kevésbé, de tényleg egy idő után bosszantó tud lenni, amikor az ember próbál állást keresni, de úgy tűnik reménye veszettnek, hogy mindhiába, aztán nagy nehézségek árán, de hálisten sikerült találni! Ezt nem kívánom senkinek, mert ezalatt az idő alatt próbáltam lekötni magam, de egy idő után nem jó és sokszor éreztem így... Most végre ez megszűnik! És úgy érzem újra hasznos leszek!
2019. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én dolgozok, mégsincs fogalmam, hogy mit kezdjek magammal. 28 vagyok.
2019. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok. 30 vagyok, dolgozom, nem is vészes a munka, de ha belegondolok, hogy még 30 évig (vagy mire odaérek, lesz az 40 is) ugyanígy toljam... hát nem tudom, hogy van-e értelme.
2019. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

1-es válaszoló: ismerős amiről írsz.Munkát keresek és voltam próbamunkán, megbeszéléseken,és általában annyit mondanak,hogy most vagy nem kell nekik munkás vagy majd értesítenek.Nagyon rossz helyzet,mert egy vasam sincs...Akik nem voltak ilyen helyzetben el sem tudják képzelni miylen az és akkor jönnek az állítólagos barátok a beszólásaikkal és általában olyanok akik mindent készen kaptak,belecsücsültek a családi gazdaságba,sose voltak munka keresők és ők osztják az észt,hogy akinek nincs munkája hogyan kellene munkát vállalni,csak azzal nem számolnak,hogy előbb valaki kell is,hogy alkalmazza őket.

A kérdésre válaszolva igen,nem találom a helyemet.Édesapám is néhány héttel ezelőtt halt meg,a munkakeresés meg kudarc így néha felteszem a kérdést van-e értelme élni

2019. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
45 vagyok, dolgozom egy jó cégnél, jól keresek, és fingom sincs róla, h mit kezdjek magammal
2019. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
37 vagyok, egy "nem szeretem" területen dolgozom, amiből szeretnék már végre kikerülni, de nem lehetséges, így csak vagyok...
2019. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csatlakozom. 35 vagyok, diplomával, több szakmával a kezemben. Kipróbáltam magam több területen, most van egy jó munkahelyem, viszonylag jó fizetéssel, de olyan munkát végzek, amit alapvetően értéktelennek tartok. Őszintén, lövésem sincs, milyen értelmes dolgot tudnék csinálni, ami boldoggá tenne...
2019. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Demény József válasza:
100%
Válts Munkahelyet,vagy Szertőt :-) ! Vagy mindkettőt...az a Tuti :-)
2019. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!