Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyári bakalcs listát írok....

Nyári bakalcs listát írok. Valami tipp? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval 2k19 van és brutális nyarat akarok. Extrém dolgokat is írhattok, bevállalós vagyok viszont nem csak sz*xre gondolod per pillanat, de nemrég lett vége egy 5 hónapos kapcsolatomnak, szóval sz*xel kapcsolatos dolgokat is írhattok. De cuki dolgokat is.

Már van pár dolog a listámon de rengeteget szeretnék.;3

16/L



2019. máj. 27. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd el a Háború és békét, menj el az operába, tanulj meg programozni, stb...
2019. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugorjunk közösen a Dunában a Margit hídról, ha már ennyire bevállalós vagy!;)
2019. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért nem öngyilkos dolgokra gondoltam. Persze be biztosítva leugranék a Margit hídról de a nélkül?!😆 Ez beteg
2019. máj. 27. 18:33
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj nyelvet Duolingón, szerezz külföldi beszélgetőpartnert. Én ezt csinálnám most , ha ebben a pillanatban végtelen szabadidőm lenne.
2019. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Minden fiatal fiú álma egy ilyen kis 16 éves aki egy csettintésre széttenné a lábát :))))

De hogy segítsek a listádban:

Viselkedj úgy ahogy egy korodbeli lánynak illene, esetleg menj el diákmunkázni, állatmenhelyen segíts be, segíts a szüleidnek ebben-abban, kirándulj, ne legyél ribszi. Szerintem ezek egy olyan kislánynak mint te elég extrémek, főleg az utolsó :)

2019. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire menő manó vagy kezdetnek kiguglizhatnád, hogy miért oximoron a "nyári bakancslista" ;)
2019. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Menj apácának. Elég brutális, nem? :D
2019. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De gondoltam h a sok idiót@ pasi majd jön és beolvas nekem, holott normális dolgokat vártam, és nem tenném szét a lábam senkinek. Olyan szexuális dolgokra gondoltam h pl ilyen felelsz vagy mersz dolog hogy "menj oda egy random fiúhoz es csókold szájon" vagy valami. Ettől messzebbre nem is mennék. 🙄😒
2019. máj. 27. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
itt iylet ne jérdezz. ez egy értelmiségi fórum lett , sajnos , az ilyenekre nem tudnak normálisan válaszolni.
2019. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Én írtam az 5-ös választ és speciel nő vagyok :D

Kérlek ne legyél buta, hiába szeretnél nagylánynak tűnni, érződik, hogy nem vagy az. :)

2019. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!