Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy Intj nem érez annyira,...

Egy Intj nem érez annyira, mint pl. egy Infj, vagy csak nem tudja azt kimutatni?

Figyelt kérdés
Gyengébbek az érzelmei, érzései, vagy csak háttérbe szorulnak a gondolkodás miatt?
2019. máj. 28. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gyengebbek. akinek gyengek az erzesei az szemelyiegzavaros vagy traumat atelt szemely, nem intj
2019. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A logikára, racionális gondolkodásra hagyatkozik, bár erősek az érzelmei, fél, óvatos kimutatni őket. Nem kevésbé érzelmes. 31F
2019. máj. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
INTJ vagyok, nagyon-nagyon érzelmes, sokszor kifejezetten érzelemvezérelt. De ha nem érzem magam biztonságban, nem mutatom ki, nem mutatok semmit. Ezért sokan szigorúnak, zárkózottnak tartanak, vannak, akik "tartanak" tőlem. Ráadásul nem szeretem az érzelemvezéreltséget, pont, mert a gondolkodásom alapvetően racionális. Tele vagyok szorongással, és egy csomószor összeveszek magammal :)
2019. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó, nem lehetséges hogy INFJ vagy csak rosszul ismered magad?


Az INTJ kevésbé érez mint az INFJ mert előbb van nála gondolkodás mint az érzés. Rádásul introvertált érzése, ez kevésbé szembe tünő mint az INFJ extrovertált érzése, ezért INTJ sokkal inkább hajlamos pszichopatává válni.

2019. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
INTJ nőként vallom,hogy az érzések mindent összezavarnak,a szív buta csavargó! Ha nehéz döntés előtt állok kikapcsolom az érzéseimet és eszem szerint cselekszem.Nem mondom hogy nincsenek érzéseim,nyilván vannak,de nem azok a legfontosabbak.
2019. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Csatlakozom 3ashoz, csak az "érzelemvezérelt" szó nem érvényes nálam. Millió érzelmem van, amiket sokszor nehéz helyretenni, viszont azért vagyok többek közt INTJ, mert nem azok vezérelnek. Azokkal "csak" meg kell küzdeni, értelmezni. Utóbbi műveletet nem szívesen mutatom ki.
2020. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!