Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék gonoszabb?

Hogy lehetnék gonoszabb?

Figyelt kérdés
Unom már az áldozat szerepét, és igyekeznék gonoszabb lenni, de nekem nem megy. Ez annyira szánalmas. Én miért nem tudok alattomos terveket szőni? Miért vagyok ennyire gyenge? Úgy szeretnék gonosz lenni, mert ők erősek. Nem akarok többé kiszolgáltatott lenni senkinek. Se olyan, akivel bármit meg lehet tenni.

2019. jún. 1. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne arra törekedj, hogy gyonoszabb legyél, se arra, hogy bosszúálló.

Olvasd el az alábbit (és ültesd át gyakorlatba amit tudsz):

Verena Kast: Búcsú az áldozatszereptől (remélem jól írtam az író nevét)

2019. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ismerd és értsd meg az embereket. Rögtön meg fogod gyűlölni őket. :)
2019. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Viccen kívül, szerintem a gonosz emberek a leggyengébbek. Ne akarj az lenni.

Elég lenne a sarkadra állni és kiállni magadért, elsőre nehéz csak, de utána könnyebben fog menni.

2019. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
A gonosz pont olyan relatív, mint a jó. Nem feltétlen gyenge a gonosz ember, nem függ össze a kettő.
2019. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell, hogy gonosz légy, csak állj ki magadért. Ez a kettő nagyon különböző.

(Ui: a gonosz emberek előbb utóbb lebuknak, és visszakapják a sok s##rt amit kevertek. Tapasztalat.)

2019. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem a gonoszság vezet az erőhöz, hanem a saját önbecsülésed felépítése.

Akkor tovább tudsz lépni bárkin és bármin.

2019. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

The Devil whispered in my ear, “You’re not strong enough to withstand the storm.”

Today I whispered in the Devil’s ear, “I am the storm.”

-Unknown

2019. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb ember szánalmas, persze a környezetemből indulok ki.. szánalmasak mivel boldogtalanok a saját hibáik miatt, a saját döntéseiknek esnek az áldozatául. Kevés az olyan ember aki nem lehúz lelkileg, hanem felemel. Nagyon kevés az ilyen. Az embereket én nagyon szánalmasnak látom. Több értelemben is, ezért nem tudom gyűlölni őket. Tisztelet a kivételeknek. Én pedig igazából nem akarok gonosz lenni, csak elkeseredett vagyok. Mindenki átnéz rajtam, mintha nem léteznék. Mert számukra én egy senki vagyok. És igazuk van, nem értem el semmit. Vagyis a szegénység annyi lehetőségtől megfoszt. Nem leszek többé védtelen, nem ismerik a kegyetlen oldalamat.
2019. jún. 1. 22:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Szóval akkor telibe beleillesz a környezetedbe, akiket szánalmasnak látsz. Well done.


Az az angol idézet nagyon tetszik amúgy!

2019. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval igen, én is szánalmas vagyok te lángész, de az én életemet tönkre tették, ha az én döntéseim miatt ment volna tönkre az életem, legalább akkor tudnám hogy az én hibám, és nem panaszkodnék. De az egészen más mikor egy egészséges embert szétcsesznek testileg-lelkileg! De a lényeget nem fogtad fel, gratulálok az eszedhez!!!
2019. jún. 1. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!