Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék gonoszabb?

Hogy lehetnék gonoszabb?

Figyelt kérdés
Unom már az áldozat szerepét, és igyekeznék gonoszabb lenni, de nekem nem megy. Ez annyira szánalmas. Én miért nem tudok alattomos terveket szőni? Miért vagyok ennyire gyenge? Úgy szeretnék gonosz lenni, mert ők erősek. Nem akarok többé kiszolgáltatott lenni senkinek. Se olyan, akivel bármit meg lehet tenni.

2019. jún. 1. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Te akartál gonosz lenni, mi a baj?


Egyébként meg másokat hibáztatni marha könnyű. Valószínűleg, bár magad előtt nagyszerűen tagadod, te is eléggé hibás vagy az egészben. De nyugodtan s eggfejezz tovább üzenetben. Végtére is, gonosz akarsz lenni. :)

2019. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak nem sértettem meg a lelki világodat? Engem gyerek korom óta kínoztak reggeltől estig lelkileg. Akkor a helyemben te mit tennél? Lehordtak mindennek, lebolondoztak minden nap vagy negyvenszer. De mégsem sírtam előttük. Megvártam míg mindenki elalszik, azt úgy zokogtam a paplan alatt csendesen. De ha végre megölném magam, nektek is jobb lenne, nem kéne olvasnotok folyton.
2019. jún. 1. 23:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Érzelmileg zsarolt anyám, apám lelki terrorban tartott, hogy még a rajzomat se mertem odavinni neki 6 évesen.

Óvodába egyedül jártam, mert nem volt aki elvigyen, kicsinek suliba is bementem inkább 6-ra, hogy ne legyek otthon egyedül. Szerencsére a takarítók beengedtek.

És ez csak egy gyors kiragadott semmiség, voltak ennél cifrább történetek is, az egyik fogamból pl hiányzik egy kis darab egy pofon nyomán.

De áh, én ugyan mit tudok az életről, igaz? :)

Az én lelki világom megsértéséhez édes kevés vagy. Viszont ahogy nézem, nekem alig kellett megmozdítani a kisujjam, hogy kiborulj. Hát na. Van ez így. (:

2019. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem te borítasz ki, ne legyél erre olyan büszke! Az emberi rosszindulat borít ki! Te csak egy vagy a sok közül, aki rosszindulatú. Indulatokat én is sikerrel szoktam felkavarni. Nem nagy hőstett. Amúgy azt is tudtam előre, hogy valaki úgy is be fog támadni azért, amit írtam. Csak nem vártam hogy ennyire gyorsan. És amúgy észlénykém, legelsőnek magamról írtam hogy szánalmas vagyok, de persze azt nem szúrtad ki. Ott írtam a kérdésem alatt. Én nem tagadom le a hibáimat magam előtt. Rengeteg hibám van, gyenge vagyok, és szánalmas. Hogy tudnék javítani magamon, ha nem ismerném a gyengeségeimet? Hogy tudnék akkor erősödni?

Anyám rosszul választott, szerelmes lett egy ökörbe, akihez senki nem ment el feleségül, de anyám igen. Szült neki sok gyereket, minden gyerekének tönkre tette az életét. Hat emberi életet tettek tönkre, hat ártatlan ember életét és lelkét örökre. Fogalmad sincs az én lelki világomról. De nem kívánok többet szólni, írj amit, akarsz. Sértegess ahogy akarsz. Akad jobb dolgom is, mint veled vitázni.

2019. jún. 2. 08:13
 15/16 anonim ***** válasza:
A világ a testrészed, a tested kiterjesztése.
2019. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Haggyad! Nem kell gonosznak lenned, majd megszokod hogy "áldozat" vagy.
2020. júl. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!