Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookosok, miért van az...

Facebookosok, miért van az amit lent leírok?

Figyelt kérdés
Elég sokan bejelölnek ismeretlenek. Van akit visszajelölök, a többséget nem. Akit igen, azt azért, mert valamiért szívesen lennék az ismerőse (szereztem már néhány munkát így, üzleti kapcsolatot építettem, vagy épp eladtak nekem valamit amire szükségem volt). Vannak a bejelölők között olyan férfiak, akik igencsak jómódúak, és ismertek. Többnél látom, hogy van 4-5 ezer ismerősük, a legtöbbje gyönyörű nő. Most a kérdést azért tettem fel, hogy tudja valaki, miért fontos nekik, hogy ennyi extra szép nő az ismerősük legyen? Akiket tulajdonképpen nem is ismernek. Minek gyűjteni őket ismeretlenül? Presztizs? Olyan mintha egy jó autója lenne valakinek? Kivételesen az egyik tetszik. Nem ismertrm, bejelölt. Randira hívott. De lemondtam amiatt (nem mondtam neki, hogy emiatt), mert ő is ilyen gyűjtő. És ez számomra negatív. Viszont értelmes ember nagyon egyébként, szakmailag elismert. Szeretnék hallani valami olyan magyarázatot, amit el tudok fogadni, hogy van valami értelme ennek, ami nem szánalmas. Mert ha lenne ilyen, akkor randiznék vele. Tud valaki?
2019. jún. 1. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos minden oldalról nézve szánalmas.Ezek a jómódu pasik a nőket is gyűjteni, megszerezni való dolognak tartják, amit mutogatnak, használnak egy ideig, aztán eldobják.Vagy valóban csak villogni akarnak azzal, hogy milyen sok csinos macát ismernek.Melyik jobb?
2019. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Elég sokan bejelölnek ismeretlenek. ... Vannak a bejelölők között olyan férfiak ... Többnél látom, hogy van 4-5 ezer ismerősük, a legtöbbje gyönyörű nő. ... miért fontos nekik, hogy ennyi extra szép nő az ismerősük legyen?"

Ezzel azt akarod mondani, hogy te is extra szép vagy? :))


"az egyik tetszik. Nem ismertrm, bejelölt. Randira hívott. De lemondtam amiatt (nem mondtam neki, hogy emiatt), mert ő is ilyen gyűjtő. ... Szeretnék hallani valami olyan magyarázatot, amit el tudok fogadni, hogy van valami értelme ennek, ami nem szánalmas. Mert ha lenne ilyen, akkor randiznék vele. Tud valaki?"

Szóval csak akkor randizol vele, ha mi itt most jól vizsgázunk és tudunk mondani egy ilyen indokot? :))))) Attól, hogy nekünk itt most hirtelen nem jut eszünkbe a jó válasz, még létezhet. És akkor nem fogsz vele randizni csak azért, mert mi buták vagyunk? :))))


Egyébként nyilván csak a kirakatba kell a sok szép nő, hogy legyen mivel felvágniuk a haverjaik előtt, szóval igen, preztísz, mint a jó kocsik, meg ilyesmik. Szóval semmi jóra ne számíts, ha egy ilyennel randizol, mert csak a skalpodat akarja, csak egy gyors menetre kellesz neki, aztán eldob.

2019. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok extraszép. Se nem magas, se nem szőke, és egyáltalán nem használok sminket sem. De azt tudom, hogy van kisugárzásom, ami a 2 db képemen is átjön ami fenn van,és a való életben is leszólítanak emiatt. Pedig őszintén mondom, hogy nagyon átlag vagyok.


Nem a TI indokaitoktól teszem függővé a randit... Hanem egy indoktól amire eddig nem gondoltam, jöhetne az az indok saját magamtól is!

2019. jún. 1. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy haverom van akinek 3000-4000 ismerősük van. Egyikkel se beszélget. Csak velem meg pár haverjával. Bejelölgetik feleslegesen.
2019. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell azt beállítani, hogy csak ismerőseid ismerősei jelölhessenek be, és akkor máris csökkenni fog a jelölgetések gyakorisága.
2019. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Minek gyűjteni őket ismeretlenül? Presztizs?"

Egyeseknek presztízs, annyira, hogy még vásárolnak is maguknak fb vagy insta ismerősöket és követőket (mondjuk nem drága). Mások viszont inkább jelölgetni szeretnek.

Ismerek ilyeneket élőben is :) Közös jellemzőjük az, hogy nem igazán jómódúak, bármit is raknak fel magukról, inkább csak annak szeretnének látszani. Bérelt Ferrariban vigyorognak, de 60 éves korukig fogják nyögni a lakásrészletet. Vagy eljátsszák, hogy ők a menő befektetési tanácsadók vagy igazgatók, azután meg pénzt kérnek a közeli haveroktól kölcsön, mert "kell a gyereknek" (!) Ha ilyenekkel randizol, boldogabb ugyan nem leszel, csak bölcsebb :)

2019. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akinek Ferrarija van, az szóba se jöhetne, mert aki Magyarországon azzal villog, az szerintem idióta. Nem kedvelem a hivalkodást meg rongyrázást. Csak pont azért gondolkodtam el ezen a pasin, mert ha randira hív egy olyan átlagosan kellems nőt mint én, akkor biztosan nem az a lényeg neki, hogy kivel lehet dicsekedni. Csak ugye ellent mond ennek mégis a gyűjteménye.
2019. jún. 1. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

"De azt tudom, hogy van kisugárzásom, ami a 2 db képemen is átjön ami fenn van,és a való életben is leszólítanak emiatt. Pedig őszintén mondom, hogy nagyon átlag vagyok. ... ha randira hív egy olyan átlagosan kellems nőt mint én, akkor biztosan nem az a lényeg neki, hogy kivel lehet dicsekedni."

De hiszen éppen azért hív randira, mert nem tudja, hogy átlagos vagy: abból a két képből azt gondolja - akárcsak azok, akik leszólítanak -, hogy egyáltalán nem vagy átlagos. Ha tudná, hogy az vagy, nem kellenél neki, hiszen a gyűjteménye nem arról szól...

2019. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!