Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindent leírok, mégsemlesz...

Mindent leírok, mégsemlesz sose 3-asnál jobb a dolgozatom. Miért?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 16:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem vesztél össze a tanároddal?
2016. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy szót se szól hozzánk,csak diktál,irat,javít
2016. okt. 10. 17:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet pont ez a probléma, hogy mindent leírsz. Próbálj meg lényegre törően válaszolni, akkor nem lőhetsz annyira mellé!
2016. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanárt!
2016. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy miket javított ki, és hogy mikben talált nálad hibát. Ezután vesd össze mások dolgozatával, akár 5-6 ember dolgozatát is nézd meg! Aztán vagy menj oda a tanárhoz, és kérdezd meg, hogy erre meg erre miért nem adott pontot, vagy vidd oda egy osztálytársad dolgozatát, aki szintén ugyanazt írta le, mint te, és mutasd meg a tanárnak. Akkor látni fogja, hogy közel azonos a dolgozatotok, mégis te rosszabb jegyet kaptál. És ezek után normális esetben majd fog adni egy elfogadható magyarázatot, vagy kijavítja az érdemjegyed.
2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ki sem osztja
2016. okt. 12. 19:45
 7/14 A kérdező kommentje:
De pl.az osztálytársam,aki mellettem ült kevesebbet írt,volt amit én súgtam neki,az övé érdekes mégis 4-es lett
2016. okt. 12. 19:46
 8/14 anonim válasza:

Nem az a lényeg, hogy mindent szó szerint leírj amit a tanár lediktál, hanem az, hogy megérted-e a lényegét annak amit lejegyzeteltél és amit meg akar tanítani.

Valószínűleg úgy látja, hogy nem teljesen érted azt mit kellene írnod egy adott kérdésre.

Ahogy valaki előttem is írta, legjobb az lenne, ha megkérdeznéd a tanárodtól, hogy pontosan miben hibáztál és hogy ezt hogy kerülhetnéd el a jövőben. Ha vele nem tudod megbeszélni akkor keress egy másik tanárt aki tud neked segíteni megérteni az anyagot. Lehet csak pár apróság van amiben hibázol.

2016. okt. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Álj elő és mond el persze ne ugy mint én anno tettem...
2016. okt. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jogod van megnézni a dolgozatot.

Ha nem akarja megmutatni, beszélj a szüleiddel.

2016. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!