Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mindig is melankólikus,...

Ha mindig is melankólikus, szótlan voltam sosem fogok megváltozni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Én is ilyen voltam, aztán jött valaki és minden megváltozott. Összességében így is csendes vagyok, de vidámabb és könnyebben beszélgetek.
2019. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
dehogynem, én is csöndes és félénk voltam majd felnőttként majdhogynem harsány vagyok.
2019. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott az alaptermészetem. Gyereknek is háttérből szemlélődő, csendes voltam, most is az vagyok. A melankólia is jellemző rám, pedig nincs rá okom.
2019. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezt sok minden befolyásolja. Akarsz e változni, környezetedben lévő emberek.. De alapvetően tőled függ az egész, meg persze minél idősebb vagy annál nehezebb de mindig lehet változtatni.
2019. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alap kérdésem az, hogy miért kellene megváltozni? Ja, hogy nem érzed ennek az előnyét? Dolgozz rajta, kerülj emberek közé, kommunikálj. Az alaptermészeted attól még úgysem fog megváltozni, és nincs is szükség erre. 31F
2019. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De miért nincs
2019. jún. 1. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!