Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy engedjek el egy reményt?

Hogy engedjek el egy reményt?

Figyelt kérdés

A remény elvileg jó dolog lenne, de bennem van egy, ami bár megnyugtat, mégis érzelmileg benne tart egy állapotban, amiből ki kéne jutnom. Mintha folyamatosan innék egy mérget, ami magát a betegséget okozza, de a szövődmények okozta fájdalmat egyben enyhíti.

Hogy lehet feladni a reményt?


2019. jún. 2. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is hasonló cipőben járok, ebben a pillanatban is fel kellene adnom egy reményt.

Ahelyett, hogy felfognám, hogy az adott dolog nem fog összejönni, "meggyászolnám" és továbbmennék, szenvedek tovább és nem tudok továbbhaladni....



Ez most nem pasiügy amúgy, bár a dolog érzelmi világa hasonló.

2019. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy ahhoz, hogy előre fele tudj haladni az életben, ezt most el kell engedned... Gondolj bele, hogy ami ma fáj, az lehet, hogy egy kósza gondolat se lesz egy év múlva. Mindig ebből kell kiindulni, esélyt kell adni az új dolgoknak. Lehet, hogy sokkal jobb következik majd, ha elengeded :)

Ha szeretnél beszélni róla, írj nyugodtan!

Sok sikert, tudom, hogy nehéz nagyon..

2019. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez valami szinonimája a fingnak?
2019. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!