Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 1981-ben születtem, a...

Ha 1981-ben születtem, a csernobili katasztrófa 1986-ban történt, elképzelhető hogy a szervezetemet érte valamilyen sugárzás?

Figyelt kérdés
Szépen eltitkoltak akkoriban mindent,a tényleges valóságot nem mondták el,vagy amit mondtak részigazság volt,hiszen még Alaszkában is mértek az eset után sugárzásveszélyt.
2019. jún. 2. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem valószínű.
2019. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Ha Magyarországnak nagyon a keleti részén laksz, nem kizárt. Sokan haltak meg rákban.
2019. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyiünket érte sugárás akkoriban. Részemről van 3 egészséges gyerekem, lekopogom, de 38 évesen ráknak jele nincs, mindenki csak remélheti, hogy nem érte sok károsodás...
2019. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Nincs valós veszélye, és '86 óta annyival szennyezettebb a világ, hogy azok hatásaitól már betegebb vagy és leszel, mint Csernobil által lehettél volna.

2019. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 TR75 ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ért többletsugárzás. Az teljesen más kérdés, hogy van-e kimutatható hatása.
2019. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

- Igen elképzelhető.

- , de valószínűleg megúsztad, mivel mára már jelentkeztek volna tüneteid, persze az is lehet, hogy jelentkeztek, csak nem vagytok az a mindennel orvoshozjáró típus.

- én is korodbeli vagyok, nekem az óvodai csoporttársam lett rákos, járt a kékgolyóba, túlélte. Kint játszott a játszótéren amikor ideért a felhő, és esett. Fenti hozzászólóval ellentétben, ez a Dunántúlon volt. A családban volt egy magas rangú pártfunkcionárius, de ők sem tudtak semmit, ennyit ért, nem csak a Nyugatot etették kamuval, amíg lehetett, hanem az egész keleti blokkot is.

2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 lilla64 ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten mindenkit ért sugárzás,de ezt elég nehéz kimutatni.
2019. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 TR75 ***** válasza:
100%

Amúgy itt egy animáció arról, hogy a baleset után két hétig hogy terjedt a radioaktív szennyeződés a légkörben:

[link]

2019. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mennyit tartózkodtál a szabadban, illetve milyen élelmiszert fogyasztottál a balesetet követő hetekben. Ha te magad nem emlékszel rá, kérdezd meg a szüleidet erről, valamint arról, hogy ők milyen óvintézkedéseket tettek akkoriban!
2019. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván érte valamennyi, mindannyiunkét. De itt vagyunk még mindig, és nincs se 8 karunk, se 3 lábunk. Legalábbis nekem. Te erről nem nyilatkoztál, ami azért gyanús...
2019. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!