Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehéz kezelni a pénztárt?

Nehéz kezelni a pénztárt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira nagy matematikus
2019. jún. 3. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen pénztárt? A sajátodat, a bankét, a postáét vagy a szupermarketét?
2019. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a pénztárrgépre gondolsz, akkor nem hiszem. Mondjuk vannak különbségek pénztárgépek között is.

Én egy egyszerűbb, nem számítógépre kötött pénztárgéppel dolgoztam. Betanítottak meg volt puska hogy mit mi után nyomok, ha elütöttem és ki nyomta a blokkot, akkor le lehetett rontózni, egy ilyen számlaszerűséget kellett írni hozzá.

Visszaadáskor figyelj nagyon, nekem nem írta ki a gép h mennyit kell adnom, ezért 2x számoltam le mindent. 1x amikor kivettem a kaszából, meg egyszer leszámoltam a vevő elé. Úgy visszafelé, tudod. Nem lesz gond, mondjuk nem tudom h milyen gép, mennyi árucikk, milyen forgalom, stb, de úgyis betanítanak.

2019. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!