Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy ember...

Miért van az, hogy egy ember azt hiszi magáról, hogy ő a legszebb?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést egy olyan lányról írtam,aki nagyon furán viselkedik.

Ha megy az utcán folyton azt mondja,hogy megbámulják az autósok.

Bolt,hogy egy autó lassított,mert az utca szűk volt,erre kitalálta,hogy miatta lassított.És amikor mondták neki,hogy nem,erre vagy 6-szor elmondta,hogy de igenis miatta volt.

Viszont furcsa,hogy közben mindig mondogatják hogy milyen csúnya.Viszont akkor miért csinál 600 képet magáról naponta?

Az igazság az,hogy szép,de nem a legszebb lány.Gyakran tesz megjegyzést más kinézetére.

Volt olyan,hogy egy olyan ember,aki a legjobb barátnője volt,folyton bolondnak hívta.Meg amikor összevesztek akkor még csúnyasági pótléknak.

Nagyon undorító amit művel.15 éves a lány és két fiút hül.ít egyszerre.Mindkettő 24 éves.Mindkettő dolgozik,viszont az egyik késelés miatt felfüggesztett börtönbüntetést kapott.Az általánosban bukott, ezért kétszer járta a nyolcadikat.Folyton ellóg a suliból,iszik,folyton kijezd más pasikkal.

Az anyja ebben mind támogatja.Mondta nekem,hogy szeretne drogozni is.Meg nagyon szeretne már anya lenni.

Minden mondatából árad az önimádat.

Még azt is mondta,hogy mindenki irigy rá.

Én speciel nagyon nem vagyok irigy.Miért lennék?Jellemzően,már most ezt műveli,mi lesz később?A legjobb barátnőjét megalázta, két embert is megcsal.Mivel mindkettővel az eleje óta kapcsolatban van.

Amiért a kérdést feltettem,hogy hogy lehet az,hogy egy teljesen átlagos kinézetű félig cigány lány azt hiszi magáról hogy ő mindenkinél szebb?

Mondjátok,hogy nem minden cigány származású ilyen.

Azt hiszem mélységesen elítélem ezt a lányt azért, amiért másokat lerondáz és utána a szemükbe jópofizik.


2019. jún. 4. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan ronda. Általában a rondák sminkkel szépítik magukat,aztán beképzeltek. Egy normális nőnek nincs szüksége az egójára. Aki rendben van magával az nem dicsekszik.
2019. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki ennyire erősen kompenzál az vagy azt jelenti, hogy tényleg nárcisztikus, vagy azt, hogy súlyos önértékelési zavarai vannak és ezzel próbál ellensúlyozni (legtöbbször az utóbbi a befutó). Igazából mindegy is, mert egyik opció rosszabb, mint a másik, az ilyet el kell kerülni, amennyire el lehet és nem kell vele foglalkozni.
2019. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy a környezetében csak ilyen visszajelzést kapott mindenkitől, így ez az elfogadott nála.
2019. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!