Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik keresztes nyakláncot viselnek?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz kategóriába írtam.

2019. jún. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában ilyen "nagymenő" fellépésű embereknek látom, és mindig az játszódik lebennem, hogy odamennék, leszidnám, hogy mi jogon viseli csupán divatból egy vallás szimbólumait, hogy ha hírből se hallott róla. Aztán rájövök, hogy nem ismerhetem, lehet hívő és büszkén felvállalja a vallását ellentétben velem és elszégyelem magam, hogy ennyire.. kicsinyes, felszínes (?) Vagyok.



Az apró, solid aranynyakláncok nem váltanak ilyet ki belőlem, annak örülök, hogy valaki így felvállalja magát (és irigykedek rá, hogy ő képes erre, én pedig most különösen "hitehagyott" vagyok)

2019. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hívő. Persze van olyan is, aki divatból hordja.
2019. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Sok ember hordja akit ismerek, de egyikük sem hiteles keresztény, szóval a képmutatás az első ami eszembe jut róla.
2019. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran hordom a kis,aranyláncos kersztmedálos nyakláncom.Még anno elsőáldozásomra kaptam a nagymamámtól.Trhát kb.10 éves korom óta majdnem minden nap viselem.Azért mert hívő vagyok,és biztonságérzetet ad,hogy ott van a nyakamban.
2019. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

semmit, sima szektás, mint a többi

neki ez kell a boldogsághoz legyen, ez csak egy szimbólum mások felé, de lehet számára fontos jelentőséggel bír

2019. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
31%
Isten nem dijjazza a balvanyimadast...vagy?!
2019. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!