Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerű-sportos lány vagyok,...

Egyszerű-sportos lány vagyok, eddig az életem 23 éve alatt sosem hordtam karkötőt -nyakláncot. Hol találhatnék vajon hozzámillő karkötőket?

Figyelt kérdés

Az arany-ezüst-csicsás bizsu tuti nem játszik.

Azt sem tudom igazán, hogy mit is keresek, inkább azt, hogy mit nem :D

Az a “baj”, hogy csak keveset (pár %-ot) látok csak, így nincs az, hogy megtetszik egy adott tipus valakin, vagy mászkálok, és egyszercsak kiszúrom, hogy jé tok jó karkötők vannak itt, bemegyrk. A barátaim meg sokkal “nőiesebbek”, ők ebben nem igazán tudnak tanácsot adni, hogy hova mehetnék, hol kereshetnék ilyesmiket. Szerintetek?

(Azert nem a szépség-divat kategóriába irtam a kérdést, mert arra gondoltam, hogy azt a topikot kevésbé “egyszerű meg sporos emberek olvassák)


2018. júl. 20. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Joyjewel
2018. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább csuklószorító kéne neked, nem?
2018. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!