Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden büdös a tini lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden büdös a tini lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem értem, de akárhol vagyunk, suli vagy busz esetleg bevásárlóközpont, pláza állandóan ha jönnek a tini lányok 14-18 éves korig, mindig ezt mondják, de büdös van vagy pfojj valaki jól befingott biztos te voltál meg ilyenek. A buszon is 3 csaj elkezdett fujjogni, hogy befingott valaki, közben meg nem is volt olyan szag, szimplán csak benzin volt a buszból. Vagy a CBA-ban a pénztárnál, egy 15 év körüli kiscsaj mondta hogy de fing szag van menjünk már ki végre a pics@ba... rondán beszélnek és nem értem de ez valami figyelem felkeltés lenne? barátnőm is ilyen, újabban ha megcsapja valami szag a csatornából ha megyünk az utcán vagy valahol valami szag mindjárt fúj de büdös van meg biztos fingott valaki...
2011. okt. 20. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezekből a lányokból az jön ki a szájukon, ami belül van. Ocsmány fertő.
2011. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valamelyik közülük volt, csak próbálta palástolni. Tudod, aki leghangosabban hirdeti...
2011. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem voltam Londonban..Na ott aztán jó büdös van..Vagy nem voltak Swindonban.A város közepén,a Lidl-től pár méterre van a szartelep.Néha az egész város bűzlik..
2011. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
javítok* Akkor még nem voltak Londonban
2011. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
a buszokon mindig budos van.. :S
2011. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert nekik még a sz@ruk is rózsaillatú, és bántják a rossz szagok a "kifinomult" orrukat!
2011. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én 16 éves lány vagyok,de engem is rohadtul idegesít,hogy nekünk az osztályterembe mondják mindig (főleg a lányok) hogy fúj,de büdös van.. nyissunk már ablakot... stb.

amikor nincs is semmilyen szag O.O

2011. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább a saját szájukat érzik. Biztos valami jó kis gombát összeszedtek a sok f@sztól amik megfordultak benne.
2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Gázkamrát az ilyen lányoknak. Mert öröm nézni az ilyenek haláltusáját.
2012. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Túl közel van a lányok orra a szájukhoz!
2012. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!