Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért olyan fiúk jönnek be, akiknek büdös a fizikai munka, de kondiba járnak? Szóval dolgozni nem akarnak, de a haszontalan kondit nyomják!

Figyelt kérdés

Ok, Budapesten, meg nagyvárosokban ritkán van favágás akció, meg kertásás, de olyanokra értem, akik ha ilyen helyzet adódna, nem segítrenének, mert szerintük ez "paraszt munka"...


Tehát gyúrni járnak, meg isszák a mittudommilyen shaket, de ha fizikai munkáról lenne szó pl favágás, kert ásás, akkor az 'paraszt munka!" Azt ők nem csinálják!


Az ilyeneknek mindig van csajuk! Tehát ez bejön a lányoknak?


Miért nem a hasznos férfiak jönnek be a nőknek, miért azok, akik csak a súlyzót emelgetik, de a fejsze már kiesne a kezükből!


Miért van ez?



2014. dec. 10. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez az élet rendje
2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy van-e kedve fát vágni valakinek vagy kertet ásni, én is kibújok a munka alól, ha apám megpróbál befogni, hogy segítsek kihúzgálni a gazokat a tuják közül. :)


Viszont a kondisok se jönnek be az esetek 99%-ban, pusztán azt akarom mondani, hogy attól még nem lesz valaki jobb ember a szememben másoknál, mert szó nélkül felássa a kertet, ha kell.

2014. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert mindíg a kertben dolgozol és fátvágsz, így nincs időd elmenni csajozni :D Attól, hogy valaki kondiba jár, az nem azt jenelti hogy nem tud dolgozni illetve a kondibérlethez sem adják a csajokat :D
2014. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert azok gazdagabbak. És a hasznosság mértékegysége a tőke, nem pedig az izomerő, munkabírás, majomügyesség, kutyafaxa. :)
2014. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lady Chatterleynek épp az erdész jött be, igy neked is maradt remény. Kezd el félmeztelenül kivágni az utcában a fákat, hátha valamelyik unatkozó háziasszony beinvitál.
2014. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szűklatókörűség es frusztració taszítja őket ami belőled jön. Szanalmasak az ilyen emberek akik mindenkit fikaznak aki kicsit is jobb naluk valamiben. Meg gondolom nagyon vonzó lehetsz a közmunkas--okleveleddel.
2014. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem az a szűklatókörűség es frusztració taszítja őket ami belőled jön. Szanalmasak az ilyen emberek akik mindenkit fikaznak aki kicsit is jobb naluk valamiben. Meg gondolom nagyon vonzó lehetsz a közmunkas--okleveleddel."


Manapság már nem csak a tanulatlanok végeznek közmunkát, minden munkanélkülire ráerőltetik, szóval be lehet fejezni az ítélkezést...

2014. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na ja,csak eppen azok nem úgy tekintenek a fizikai munkara mint egy szent dologra.

Masreszt aki itt itelkezik az a kerdező..

2014. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki vagyok gyurva, helyes vagyok és magas, mégse kellek senkinek. Szerintem ez a "csajoknak izmos srác kell" dolog egy legenda amit a konditermek terjesztenek.
2014. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!