Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te azzal foglalkozol amit...

Te azzal foglalkozol amit szerettél volna mindig is csinálni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy "amit szerettem volna mindig is csinálni"... gyerekként, tiniként, 20 évesként, 30asként, 40esként teljesen más dolgok kerülnek prioritásba így erre nem lehet válaszolni, ilyen tekintetben. Az hazudik, aki azt mondja, hogy én már 4 évesen ez és ez akartam lenni és az is lettem.
2019. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem. Továbbtanulás előtt 5 évvel elhatároztam, mivel szeretnék foglalkozni, a szakma tanulása közben már elkezdtem csalódást érezni, éreztem, hogy nem nekem való. Másik és harmadik szakmával is ugyanígy jártam.
2019. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Huszonéves voltam, amikor belekerültem ebbe a szakmába egy másik munkakör alatt, viszont a kezdetektől fogva imádom.
2019. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, de szerencsere a jelenlegi se rossz.
2019. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. :(
2019. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részben igen, de rá is b×tam.
2019. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyre inkább, egyre gyakrabban és egyre intenzívebben! Nekem bejött az élet, mert "behoztam" magamnak. Persze ilyen kifejezés nincs, de valahogy el kellett mondjam, hogy nem csupán szerencsés, hanem kitartó is vagyok. Vagy csak merek az álmaim szerint élni? Döntsétek el ti.


Szép napot!

2019. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.


(#2 pedig van ilyen! Egyik unokatestvérem még kiskorában megálmodott magának egy hivatást, majd annak is tanult és így 40 fölött is azzal foglalkozik és csodásan megél belőle a családjával!)

2019. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, és utálom is. Viszont megélek belőle jól.
2019. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!