Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves vagy most és mivel...

Hány éves vagy most és mivel foglalkozol? Mit értél el eddig es mit szeretnél még elérni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 17:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
36f 2 melom van ács és benzinkutas.épül a házam és lassan nyugalom is lesz:)
2018. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
30, szoftverfejlesztő, kocsi van, házat akarok venni, nettó 600k.
2018. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
58N Gyermekvédelemmel foglalkozom,és van egy vállalkozásom is. Amit akartam elértem,vagyis jelenleg így érzem. Nyugodtan békében szeretetben egészségben a családdal tölteni a hátra lévő időt. Az egészségem az sajnos nem a legjobb most,de pozitívan állok a dolgokhoz.
2018. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok, 2 helyen dolgozom. Üzletvezető vagyok egy ruházati boltban, illetve lassan megnyilik a saját smink/köröm szépségszalonom.
2018. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
#2-es vagyok, ügyes vagy #4-es :)
2018. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
77%

30 éves nő vagyok, 10 éve dolgozom az eü.-ben,magánklinikán.

Idén sikerült új autót vennem, előtte egy 20 évessel jártam.

Jövő nyáron pedig végre sikerül megvennem a saját lakásomat is.

Még szeretnék majd nyelvet tanulni a közeljövőben és egy másik eü.-s szakirányt kitanulni. pl: aneszteziológus/műtősnő/fogászati asszisztens

2018. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
26, tervezőirodában robotolok, elértem 2 millás diákhitelt úgy hogy nem fejeztem be az egyetemet, elakarom olvasni a regénysorozatom aztán nem érdekel mikor üt el a busz. az az életcélom hogy 30 körül majd elpatkolok valahogy.
2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

25

webfejlesztéssel és játékfejlesztéssel foglalkozom

hát elég komoly céljaim vannak és haladok is az úton előre :)

egy nagy projektet szeretnék megvalósítani amin 14 éves korom óta dolgozom és eddig elég jól haladok

2018. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, emberekkel foglalkozom. Nem tudok semmit sem felmutatni, mert nincs családom, -saját lakásom, csak vagyok.

Egy, a Verdákból való idézet: "Az autók régen nem csak letudni akarták az utakat, hanem élvezni az utazást..."

Én sajnos nem tudom élvezni az élete, így csak letudni akarom, és kész.

2018. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, értékesítésben dolgozom, szeretem a munkámat. Szeretnék egy vállalkozást, mostanában egyre többet ötletelek, mit és hogyan kéne. Ehhez a sales egy nagyon jó alap, közben egyszer csak megszületik az üzleti terv, és akkor abba fektetem a pénzt, amit most igyekszem félretenni. Ha megvan a vállalkozás, utána jöhet a saját lakás és egyéb ingóságok megvásárlása.
2018. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!