Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szakitanom kene a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szakitanom kene a baratommal vagy nem kene ilyenekkel foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Egy hete jarunk a baratommal de az utobbi par napba veszekedunk..

Az a paroblema h egy lany osztalytarsammal lett joba akit en negyon nem szeretek es szinte tobbet talalkozik vele mint velem, vele beszel a mi kapcsolatunkrol es mindent tud a csaj. Ez engem annyira idegesit es a legjobb h vannak akik a suliba azt hiszik h ok vannak egyutt mert rengeteget latni oket egyutt. Meg azt se ertem h h lettek joba mert meg regebben meseltem a baratomnak rola es nem is tudta ki o. A baratom azt allitja h igazabol veletlen lettek joba mert h a telefonja a zsebebol veletlen felhivta... Ez milyen nagy hulyeseg?? Tobbszor mondtam neki h szerintem ez nem igaz es mondja el h mi van de azt mondta h ez az igazsag. Egyebkent tobbszor eszrevettem h hazudik de ezt nem mondtam neki meg sokaszor erolteti a dolgokat, mindig ugy jon ki a dolgokbol h neki legyen igaza...

Mindig tobbet akar es ha en nem akkor kiakad. Multkor az volt a baja h egy fiu osztalytarsammal mentem a folyoson.

O pedig azt mondja h nem vagyok vele oszinte meg nem adok egyenes valaszt soha.Nem tudom mit kene tennem ha mar a kapcsolatunk elejen ilyen peoblemak vannak akkor most kene befejezni. Napok oda tisza ideg vagyok emiatt. Nem tudok enni se. O meg mindig veszekedik velem en meg nem akarok ez nekem nem hianyzik. Neha mar elegem van az egeszbol. Nincs tapasztlatom mert o ez elso baratom.

Legyszi segitsetek nekem!!

Elore is koszonom!:)



2015. nov. 8. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyesmivel csak feleslegesen idegesíted fel magadat vele. Veled van téged szeret, ez a lényeg, és különben is csak egy hete tart az egész, nem várhatod el, hogy azonnal a te egyéni kis ketrecedbe tudd bezárni szerencsétlent.
2015. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Irmerős a szitu. Ha akarod írj privátot. :)
2015. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!