Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gondolataim...

Mit tegyek, ha a gondolataim 90%-a egy bizonyos emberrel kapcsolatos és ez zavar?

Figyelt kérdés

Elveszi a gondolataimat, de nem tudok leállni. Nem pont a személyén, de vele kapcsolatosan gondolkodok.

Nem járunk, nem kapcsolat, nem vagyok belé szerelmes. Igen, rz biztos. De nem tudom kiiktatni, pedig már tudatosan küzdök érte. Egyre jobban zavar.


2019. jún. 6. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Elveszi a gondolataidat.. Ilyen nincs.
2019. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt maximalisan áttudom érezni

Az idő segít rajta. Ha sokaig nem beszelsz az illetovel nem talalkozol elhalványul benned

2019. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem kell vele találkozni, aztán ez kiölődik. Vagy gondolj a negatív dolgaira, és nagyítsd fel, hogy kiábrándulj
2019. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már mindent megtettél, és mégsem tudod kizárni őt a gondolataidból, akkor már többet érzel iránta, csak még tagadod és nem tudatosult.
2019. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne küzdj ellene. Mondd el neki és kezdjetek vele valamit.
2019. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Régen én is szerelmes voltam. Aztán rájöttem,hogy a szerelem gyengeség. Csak lerombol,tönkretesz. Egy ideig boldog vagy vele,aztán amikor elveszíted csak szenvedsz. Nem jó az. Ezért tartom gyengeségnek.
2019. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os - a legjobb megoldás a menekülés, igazad van. Így lehet fejlődni.
2019. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez akkor. Miért nem beszélsz ezzel a bizonyos személlyel, akiről irsz?
2019. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismered az illetőt?

Ha nem, akkor ismerd meg!

2019. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!