Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy a Cartoon...

Miért érzem úgy hogy a Cartoon Network rossz hatással volt rám?

Figyelt kérdés

2007 környékén sokat néztem. De mindig is ugy éreztem hogy rossz hatással volt rám. Jelenleg visszanéztem ezeket és most is úgy érzem hogy ezek nem valók gyerekeknek.

Nézzétek meg , szerintetek is?

[link]


[link]


[link]



2019. jún. 6. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Nickelodeon nagyrésze se való gyerekeknek.
2019. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

De ott nincsenek ilyen nem normális mesék.

Azért még most is kiráz a hideg a Cartoon Network-től.

2019. jún. 6. 17:33
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már, a Kaszás nagy príma kis mesesorozat, tanulsága is van. Még ma is néha előkapom.


26/F

2019. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen borzalmas volt régen a Cartoon Network. Sose felejtem el 2007 környékét amikor kisgyerekként ilyeneket néztem , lehet hogy befolyásolja az egész életem az akkor történtek?
2019. jún. 6. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

4


Mivel befolyásolja, bogaram? Komolyan kérdezem. Mert nem értem, mire akarsz kilyukadni. Minek nézted, ha nem jött be? Én pl. utáltam a Görcs ikreket, nem is néztem.

2019. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert ugyanaz vagyok aki akkor volt.

Sok dologra tisztára jól emlélszem hiába volt nagyon rég. Úgy érzem hogy nem fogok szabadulni az akkori érzésektől,gondolatoktól egész életemben !!

2019. jún. 6. 18:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Jól érzed kérdező, van bennük valami sátáni, elég beteg emberek készítették ezeket, azt nem értem hogy miért gyerekeknek, jó nem azt mondom hogy Lazy Townt kell nézniük, az a másik véglet, de na.
2019. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogymivan?
2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát ez az a Cartoon Network gyerekeknek van.

Én ugy tudom hogy ezeket a meséket a Cartoon Network Studios készítette.

Esetleg ennek a Cartoon Network Studios-nak lehetne utána nézni.

2019. jún. 6. 18:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkoriban nagyon jó mesék mentek rajta. Nem értem miröl beszélsz. 2019-re viszont egy nagy kupac szr lett az egesz csatorna. Kb az osszes klasszikus rajzfilm eltunt. Es most mar tenyleg a baromsag megy.
2019. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!