Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kis csendes emberek miért...

A kis csendes emberek miért olyanok, amilyenek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert félnek, szoronganak és nincs önbizalmuk. Meg ugye nem lehet mindenki egyforma.
2019. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az nem egyenlő a félénkkel
2019. jún. 6. 18:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, láttál már olyan félénk embert aki nagydumás?

Vagy mire gondolsz akkor, milyenek a csendesek?

2019. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aki csendes nem biztos hogy félénk
2019. jún. 6. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kis csendes emberként, elsőként állok oda ha akció van.

Én azért vagyok ilyen, mert nyelvet már gyerekkorom óta egy eszköznek tekintem, hasznos ha vásárolni akarunk, vagy meg akarunk oldani egy problémát stb. Egyébként meg nem érzem azt, hogy annyira mély jelentőségteljes dolgokra jöttem volna rá az életben, hogy mindenhol mindig és mindenkinek az én álláspontomat kellene mindenről hangoztatnom. Ha kérdeznek valamiről elmondom a véleményem, de azt se várja tőlem senki, hogy mindenről legyen. Ha valami egyértelmű feleslegessé válnak a szavak, ha valami túl bonyolult akkor pedig haszontalanná. Meg amúgy inkább a tettek híve vagyok.

2019. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is csendesnek számítok, de nem mindig azért maradok csöndben mert félénk vagyok, új közegben persze az vagyok és kell egy kis idö amig megszokom, de pl máskor simán csak azért maradok csendben mert máson gondolkodom, vagy mert nem tudok mit hozzá füzni a témához, vagy mert legszivesebben haza mennék mert nem érzem ott kényelmesen magam

De ez mindenkinél más, attól hogy két ember ugyan úgy csendes, még nem biztos hogy ugyan azon ok miatt.

2019. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon csendes vagyok, csak akkor szólalok meg ha pl kérdeznek vagy ilyesmi. Nekem igazábol elegem lett abból, hogy az szünetekben az egész osztályom telefonozik, de tényleg mindenki, ha meg nem azt nyomkodják akkor meg arról beszélnek, hogy mikor es mit igyanak, mikor menjenek cigizni. Én már ezt eluntam, hogy egész évben ez megy ezért már egy könyvet viszek magammal amit szívesen olvasok. Én ezek miatt is vagyok csendes.
2019. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Csendes vagyok, mert kevés az önbizalmam, félek hogy valami hülyeséget mondok vagy valakit megsértek, mert nincs mit mondanom, mert nem akarom mondani, mert nem tudom mit mondjak, mert előbb-utóbb valaki úgyis kimondja helyettem ugyanazt.
2019. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én azzal szórakoztatom magam, hogy hülyeség éjen gondolkodom, de ezeket nem osztom meg mindenkivel, mert elmebetegnek hisznek.

Plusz a melóban mindig pletykálás megy én pedig nem szeretek másokról beszélni a hátuk mögött, szóval kivonom magam a beszélgetésből.

2019. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez társaság függő, de szerintem ez igaz nagyjából mindenkire. Ha egy közegben szinte senkivel nem vagyok egy hullámhosszon akkor nem fogom megerőltetni magam, többnyire elkerülöm az embereket. Olyan közösségben ahol az emberek minimálisan hasonlóak, van esetleg közös érdeklődési kör akkor nincs ilyen gond.
2019. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!