Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért definíció, hogy a...

Miért definíció, hogy a magyar heteroszexuális férfiaknak "jó"?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam kérdést feltenni, hogy miért hagyjuk, hogy eltapossanak bennünket. A válaszok megdöbbentőek voltak, a moderátorok rövid úton törölték is a kérdéseimet, annak ellenére, hogy idézetekkel, tényekkel bizonyítottam, hogy Magyarországon igenis eltapossák azt, aki nem tartozik valamely kisebbséghez.

2019. jún. 7. 08:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Teljesen egyetértek.

Annyira vicces ez, hogy "biztos egyből kirúgják"... én kiskorú voltam, mikor molesztált az egyik tanárom. Nem mondtam el annyira sok embernek, de ezeknek egyik fele tojt rá, a másik fele szerint én voltam a hibás. Az igazgatónő is tudott róla, de nem érdekelte. A mai napig viselem ennek a nyomait, az a b@romarc meg boldogan él, és a mai napig gyerekeket tanít.

Felnőttként munkahelyen találkoztam olyannal, aki nem csak rám, az összes nőre nyomult a cégnél, telefonon és emailben zaklatta az embert, előfordult taperolás, stb. Mindenki tudott róla, nyilván a vezetőséget is beleértve, de még mindig ott dolgozik minden probléma nélkül. (Én szerencsére csak rövid ideig voltam ott.)

Egyik ismerősömet melóban elkezdte lefogni, tapizni egyik kollégája egy félreesőbb helyen, megúszta ennyivel, de mikor szólt erről a főnöküknek, annyi választ kapott, hogy a pasik ilyenek, öltözzön fel jobban.

Egy másik ismerősömet konkrétan megerőszakolta valaki... tudta is, hogy ki, a pasi nevével és orvosi papírokkal ment a rendőrségre, ők meg vállat vontak, hogy az illető valakinek a valakije, úgyhogy felejtse el, hogy tesznek bármit az ügyben.

És ez csak pár példa, csak a saját személyes ismerősi körömből, csak az utóbbi néhány évből. Elkeserítő a helyzet.

De kvára tudok örülni, hogy néhányan, mint a kérdező, valamiféle elvarázsolt csillámtündérországban élnek, ahol ilyenek nem történnek. Csak szomorú, hogy az ilyenek cselekvőképes embernek számítanak, pedig azt se tudják, melyik világon vannak.

2019. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Menj el amerikai multihoz dolgozni. Ott érvényesek az általam idézett szabályok.
2019. jún. 7. 15:04
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Amerikai székhelyű multiról beszéltem annál a sztorinál, amikor egy rövid ideig dolgoztam valahol, és ott egy fószer minden nőre ráindult.

Egyéb nonszensz meglátás?

2019. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Menj el amerikai multihoz dolgozni. Ott érvényesek az általam idézett szabályok."


Nem érted, hogy ezt a törvény és nem a multi szabályozza? Ha valakit jogtalanul távolítanak el a munkahelyéről akkor perelhet. Ha nem perel akkor vagy egy kiba nagy balfsz vagy pedig tényleg vaj van a füle mögött.

2019. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!