Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Durva volt ez a visszaszólás?

Durva volt ez a visszaszólás?

Figyelt kérdés

Sétáltatom a kutyámat, erre a kisgyerek odarohan hozzá, hogy megsimogathatja-e. Mondom neki, hogy "nem, harapós". Erre az anyja azt mondja, hogy "akkor el kéne altatni!".

A válaszom erre az volt, hogy "téged kéne elaltatni".


Jogos volt a reakció? Hazafelé sétálva gondolkodtam ezen kicsit.


2019. jún. 7. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt durva. Én csúnyábbat szóltam volna vissza. Teljesen jogos volt.
2019. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem voltál durva.

De a nő reakcióját nem értem. Lehet, hogy nagyot hallott, és úgy értette azt mondod, hogy "harapós"? Mert abszolút logikátlan máskülönben.

2019. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ennyivel megúszta ez a nő?

Tőlem kicsit többet kapott volna.


Inkább ügyes voltál, tudtad tartani a hidegvered.

2019. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ritka, hogy a kisgyereküket foggal-körömmel védő anyukáknál elgurul a gyógyszer, ha a dolgok nem úgy történnek, ahogy azt elképzelik.
2019. jún. 7. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én max egy jót röhögtem volna. ...vagy adtam volna alá a lovat, hogy már el akartam én is olttatni, mert eddig már vagy 8 gyereket megharapott, de még nem volt hozzá szívem, hogy elvigyem az állatorvoshoz :D
2019. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Viszont ha a nő palija ott lett volna a közelben, ő lehet bemosott volna egyet neked ezért, szóval csak okosan az ilyen visszaszájalással.
2019. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És miután ezt megteszi, amellett, hogy feljelentem, még a családja szeme láttára töröm szilánkosra az arcát "önvédelem" néven.
2019. jún. 7. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os neked mi bajod? Ennél sokkal durvábbakat szoktam beszólni hasonló helyzetekben.

Jó hogy nem már összehúzod magad és bocsánatot kérsz.

Szolgalelkű birka....

2019. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Jogos volt és jól tetted :)
2019. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha beengedek valakit akkor csak simán játszik, de kerítés mögött nem annak látszik, hanem egy agresszív, házőrző kutya:D
2019. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!