Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Durva volt ez a visszaszólás...

Durva volt ez a visszaszólás a tanárnak, vagy Ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

A mai napon földrajzóra volt. Annyit kell tudni, hogy a földrajz tanárom annak idején az egyetemen évfolyam társak voltak apummal, jól ismerik egymást, az egyetem után is egy darabig még ápolták a kapcsolatukat. Egy kérdést tett fel, ami így hangzott: Mit termelnek ki az XY településen , és még hol található meg nagyobb mennyiségben. Nem tudta senki a választ, erre hozzám fordult, hogy nekem kellene tudnom, mert apám ott dolgozott régen. Na ez a régen annyit jelent, hogy másfél éves lehettem kb...

Ez nagyon felhúzott. Honnan kellene nekem ezt tudjam? Ő végezte el azt a pár évet egyetemet, Ő tanulta nem Én, Ő dolgozott ott, nem Én.

Válszul mondtam neki, hogy ilyen hülyeséget ne beszéljen. Kérdi, hogy miért. Erre azt válaszoltam, hogyha apám orvos lenne, akkor én a tanár úrt meg kellene tudjam műteni vakbéllel?

Erre felcsattant,hogy Én hogy képzelem, hogy vele így beszélek, stb. Csapott egy nagy hisztit az oszyály előtt.


2018. máj. 18. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te reagáltad túl. Gondolom úgy értette, hogy valószínűleg mesélt apud az évek alatt arról, hogy hol dolgozott a mostani munkahelye előtt..
2018. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem volt durva, kicsit pimasz.
2018. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Szimplán szemtelen voltál, egy "Nem tudom" is elég lett volna.
2018. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Igazad volt. Csak így tovább, de tényleg!!!
2018. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Végre valaki aki szembeszáll egy tanárral és nem bújdosik előle meg pártolgatja...
2018. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Jogos :D de fölösleges beszólás volt. Lehet, hogy a büszkeségébe is gázoltál ezzel, mert az osztály előtt zajlott.
2018. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Mármint a válaszod logikus és igazad van arra értettem a jogost, #6 voltam.
2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudtad a választ és paraszt is voltál.

A hülye bunkó esete.

2018. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Ezért hiányzik a fiatalságnak a 2 év sereg.

Ott próbálhatsz flegmázni és arcoskodni, majd lefutni a 40 km-t a málhával.

2018. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Mintha te lettél volna katona, gibbonka.
2018. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!