Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne gyakorolni a...

Hogyan lehetne gyakorolni a visszaszólást?

Figyelt kérdés
Néha beszólnak, és hirtelen nem tudok semmit visszaszólni, mert leáll az agyam.Hogyan lehetne ezt a visszaszólást gyakorolni, vagy 'fejleszteni'?

2017. dec. 7. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Hát, én hasonlóan működödom mint te. Csak azt tudom mondani, hogy minél többször kerülsz ilyen helyzetbe, annál jobban fog menni, hogy megvédd magad. Egy idő után ez már magától megy. Egy pár beszólást le kell nyelni, hogy megtanuld.
2017. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesekkel csak ne idd túlzásba a gyakorlást;)
2017. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Befogtad a pofádat!?


Ennyi elég.


Vagy tükör, amikor üresjárat van vissza a feladónak a minősítést, amikor nem számít rá.


Egy dolgot tisztázni kell, amit a másik mond az ő. Ez 100 szalék.


Az elején még nem ismered az illetőt, aztán megérted miért használta azokat a degragáló szavakat. Ne vedd komolyan, mert ha berágsz, azt mondják "vicceltem"


Persze, hogy viccelt, ezért csak azt mond neki, amikor nem számít rá.


Pl. Te nyomorult!


Nekem az az illető mondja, amikor nem kap cigit, nem azonnal, hanem csak úgy a nap folyamán...és igen, tényleg nyomorult élete van. Nem lehet rá haragudni.

2017. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég ha betanulsz kb 10 visszaszólást azzal egy életre lefeded magad e téren. Ők se tudnak többet hidd el. Neten is van rengeteg de mástól is lehet hallani csak fel kell írni és megtanulni mint a kötelező verset..
2017. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezdj el anyádozni. Utána ha úgy alakul, szégyen a futás, de néha hasznos. ;)
2019. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!