Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem,...

Mit tegyek ha úgy érzem, hülyékkel vagyok körbevéve?

Figyelt kérdés
Nem akarom boncolgatni.

2019. jún. 7. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem.... nos én a saját érdeklődési körömnek megfelelő köröket keresek, és szerencsére a családom is az értelmiséghez tartozik...

hülyék közelében inkább meg sem szólalok és utána kerülöm az alkalmat, ugyanis hülyék között néha én is hülyének tűnök, mert egyszerűen lehúznak a szintjükre... mivel magas szinten ők nem tudnak beszélgetni, így én vagyok kénytelen az ő szintjükön... szerintem baromira nem éri meg amúgy :D

2019. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős. Építsd le őket, ha nem lehet, akkor minimálisan válaszolj nekik a kérdéseikre, magánéletről semmit.
2019. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Vakok között félszemű a király.
2019. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress más társaságot de félő hogy ha idegesítenek azok akik körbevesznek akkor veled van a baj. Így talán első körben elgondolkozhatnál azon is, hogy mi változott amiért azok az emberek akik eddig nem most már irritálnak. Vagy ha mindig is idegesítettek akkor azon gondolkozz el miért kerültél ilyen társaságba.
2019. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es. Nekem gimiben volt változás.

Először a banda tagja voltam és egyik napról a másikra elkezdett idegesíteni, hogy szemetelnek, bagóznak (azelőtt én is tettem, de utána már nem) és minden ilyen lázadós dolog. Ott és akkor végeszakadt annak a fene nagy barátságnak, és azóta is bőven másfelé terelt mindenkit az élet. De én mindig úgy gondolom én akkor nőttem fel, ők meg még nem....

És nyilván benne volt előzőleg is a levegőben a változás, de nem hosszan tartó. Én változtam meg, nagyon hamar. Hogy mi válthatta ki? Azt nem tudom. Se tragédia, sem nagy dráma akkoriban nem történt velem, mégis. Lehet egy mélyebb beszélgetés valakivel, ébresztett fel végleg? Ki tudja? ;) De az alaptermészetem ami ma is van, akkor született meg.

2019. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pacsi. Úgy érzem az egész városban mindenkinek mínuszban van az IQ-ja.
2019. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy pókerpartiban ha nem tudod ki a balek akkor te vagy az. Értsd ahogy akarod.
2019. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld túlélni.

Imádom amúgy ezt a keress másik társaságot dumát. Nincs is inkább társaságom magánemberként (ez is az egyik oka, de van más is) ellenben a munkahelyen nehéz másik kollégákat keresni, ha nem én vagyok a főnök. :) De sokszor még ők se tudnak normálisat találni.


A legjobban az zavar, hogy a logikus gondolkodás és előrelátás hiányzik az emberekből, meg mindenki szarik bele mindenbe, nem gondolnak bele soha semmibe. Főleg nem a saját nézőpontjukon túl.

Sokszor még az amúgy értelmes emberek is ilyenek.

Na én ezért érzem magam földönkívülinek. Mintha akkora eget rengető és kivitelezhetetlen dolog lenne néha használni az eszünket, ha már van, valamint némi empátiát gyakorolni.


(A szavaimnak jóval több és mélyebb jelentése is van, csak nincs kedvem 80 oldalas értekezést írni róla. Aki érti, érti. Aki nem, lepontoz vagy elküld a halálba. Egyik sem fog érdekelni.)

2019. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!