Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Noa Pothoven...

Válaszoknélkül kérdése:

Mit gondoltok Noa Pothoven esetéről?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lányról van szó, akit megerőszakoltak és nem tudta feldolgozni a történteket, a napokban vetett véget életének (szomjan halt).


Szerintetek mi lehetett volna a megoldás, hogy teljes életet élhessen és miért nem tudtak hatékonyan segíteni neki a feldolgozás folyamatában?



2019. jún. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Edmr terápia kellett volna neki. Segít feldolgozni az átélt traumát. Possztraumás beteg katonákon is alkalmazták a háború alatt.
2019. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Cat válasza:
100%
Bár én csak tegnap olvastam róla, hogy mi történt. Soha ezelőtt nem hallottam róla de ettől függetlenül nagyon megrázó volt számomra. Nem tudom... Olyan személyesnek érzem az ő esetét. Mintha egy darab belőlem is meghalt volna. Vajon mit élhetett át szegény lány? :( Olvastam róla hogy míg élt, a Facebookon, az Instagramon és úgy általában a közösségi oldalakon -na és persze a könyvével- próbált segíteni a hasonló helyzetben lévő fiataloknak. Nagyon fáj, hogy nem tudta megnyerni a saját nagy háborúját. :( Hogy mi lehetett volna a megoldás azt sajnos nem tudom... Talán az, amit az előző hozzászóló írt, én nem értek ehhez. De az eset nyomot hagyott bennem.
2019. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!