Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál másképp, ha...

Te mit csinálnál másképp, ha újra fiatal,18 év körüli lehetnél?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzügyeket tanulnék, és azonnal vállalkozni kezdenék.
2019. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi nagyot :) talán többet szórakoznék, mert már tudom, hogy mire volt szükségem az egyetemen. Többet sportolnék és egészségesebben ennék, többet lógnék a barátaimmal és tartanám a kapcsolatot azután is, hogy egyetemre kerültünk.
2019. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érettségivel biztos nem foglalkoznék esti tagozaton. Valami nagyon jó szakmàt tanulnék inkàbb.
2019. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Imádtam az egyetemet,na bulizást. Talán egy picit kellett volna többet tanulni, hogy ne csúszdák és akkor előrébb lennék 2 évvel és annyi pénzzel, amennyit az alatt kerestem volna. De mindent mást ugyanígy csinalnék
2019. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet görcsölnék felesleges dolgokon, mert már tudom, hogy tényleg nincs értelme. Többet nevetnék, azt csinálnám, amire vágyom, nem hagynám, hogy kihasználjanak, önmagam lennék, nevetnék, egyszóval élnék.
2019. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy en bankodtam 1-2 dolog miatt, de akkor meg nem lattam, hogy nem is voltam ra kesz.


Illetve, van, hogy a merce a korulottunk levo emberek, tapasztalasok, de mikor odajut az ember, akkor kiderul, hogy amit belul gondolt, vagyott, az nem is onmaga, nem is a valodi valosaga.


En is a vallalkozas fele jutottam, azert gyujtom kulfoldon a penzt, hogy par evig szabad lehessek. Igy tudok dolgozni a rendszeremen.

2019. jún. 9. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Tuti komolyabban tanulnék, és nem azt a területet, amit ma "használok".
2019. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lett volna kevesebbet görcsölni hülyeségeken, de utólag könnyebb így nézni az akkori dolgokat. Tanulnék még egy szakmát, azt amire csak később jöttem rá hogy létezik és nekem való lenne. Ez még mondjuk nem késő, csak nem érek rá. Megvalósítanám előbb a mostani terveimet, csakhát azok akkor még eszembe sem jutottak. Le vagyok maradva magamtól. Annyira nem bánok semmit, hogy egész másképp csinálnàm, sőt azt gondolom sokkal többet kellett volna magamra hallgatni, de a 18 éves korom olyan átlagosan jól telt, suli, barátok, bulik, és emellett a rengeteg görcsölés, hogy nincs semmink nem leszünk senkik, mind magányosan halunk meg egy híd alatt, szokásos.
2019. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy piacképesebb szakmát tanulnék.
2019. jún. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!