Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szinten tudtok angolul?

Ti milyen szinten tudtok angolul?

Figyelt kérdés
Én régen tanultam már, tudok pár szót, nem is emlékszem már sokmindenre
2019. jún. 10. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Anyanyelvi szinten. Mindennap használnom kell, és nem is nagyon szólnak hozzám magyarul. Plusz minden angolul megy, könyvek, tévé, sokszor egy szónak csak az angol megfelelőjét tudom. Vagy pl. fizikáról egy angol anyanyelvűvel jobban tudok beszélgetni, mert nem ismerem magyarul a kifejezéseket, angolul olvastam róla.
2019. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sosem tanultam csak rám ragadt. Egy időszakban angolul néztem végig feliratosan sorozatokat, simán értettem. Illetve ha hozzám szólnak, akkor értem mit mondanak alapvetően. Viszont a szókincsem és élő beszédem az csapnivaló, sosem kellett használnom.
2019. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0.
2019. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
I speak very bed London.
2019. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kb. középszinten. A nyelvtant viszonylag jól használom, legalábbis igyekszem ügyelni rá, de a szókincsem elég gyér. 18/L
2019. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
What the f.uck? It's not a good question. 😂 31F
2019. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!