Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 28 évesen még megtanulhatok...

28 évesen még megtanulhatok felsőfokú szinten angolul?

Figyelt kérdés

Egy multinacionális cégnél dolgozom, ahol napi szinten kell használni az angolt (írásban és szóban is), nekem pedig csak középfokú nyelvvizsgám van, és azt is már vagy 10 éve csináltam.


Most nekiálltam munka mellett szorgalomból angolul tanulni, de folyamatosan azon jár az eszem közben, hogy mennyire hülye voltam, hogy középiskolában nem fordítottam az angolra kellő időt, és helyette olyan hülyeségekkel foglalkoztam, mint hogy irodalomból meg földrajzból ötös legyek, stb.


Ugye még van esély helyrehozni a dolgot?


2015. jún. 14. 20:11
 1/5 anonim válasza:

50 évesen is megtanulhatsz..

simán.

2015. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. Én a némettel vagyok így, de már attól is újra belerázódom, ha nézek egy kis német nyelvű adást, vagy hallgatok német nyelvű rádiót.


Mondjuk ez a nyelvérzéktől is függ. Nekem a japán nyelv tanulása sem igazán okozott gondot még anno 24-25 évesen.

2015. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem, mert én egy évvel vagyok nálad fiatalabb és felsőfokú angol nélkül esélyem sincs munkát találni.

Én Szalai Gabriella nyelvtanulós oldalát szoktam nézegetni, mikor elcsüggedek. Itt: [link]

Nagyon jó motivációnak! :)

2015. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!