Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a buliszezonr...

Hogyan készültök a buliszezonra? Sound, Sziget, Volt, Zamárdi, ti is mentek mindegyikre?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Mi mindenhova akarunk menni, haverokkal.
2019. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem válasz a kérdésre..de megkérdezhetem,miből futja nektek ezekre? Meg a jegy/bérlet hagyján..de költőpénz,utazás? Amúgy nem mennék,kinőttem a bulis korszakomat de mikor anno mentem MAX egy fesztiválra,akkor is kellett rá spórolnom és akkor még nem is volt ilyen horror áron.. (kb.12 éve).
2019. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hasznosabb dolgokra költöm a pénzem/fordítom az időm.
2019. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj utolsó, a kérdező sem megy. Akinek valóban van erre pénze, azt nem érdekli, hogy más hogy csinálja. Főlrg nem ír ki kérdést róla. Esetleg facebook csoportot csinál, ahová meghívja az érintetteket és együtt megbeszélik. De nem vadidegenekkel.
2019. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam kérdezni én is.

Én csak egyre mentem mindig, kb egy évvel korábban vettem bérletet, hogy olcsóbb legyen és májkrémes kiflin éltem végig. :D

2019. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is megyek! De viszem a 94 éves édesanyámat is! Kapunk nyugdíjas kedvezményt plusz mindketten fellépünk! Mármint a színpadra, miután az előadók levonultak mi meg felmossuk a színpadot. Aztán kerítek valami kisjányt éccakára.


Józsi bácsi, 70.

2019. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Hát tervezzük, ki hogyan, kikkel, mikor.., aztán ahogy jön.

Nem megyünk ilyen fhosokra. Mi rendes bulikra megyünk, nem ezekre a megnevezhetetlenül élvezhetetlen tucatmoslékokra.

2019. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!